USD: EUR:
... в Запорожье
Які галузі в Запорізькій області наразі мають підйом, а які - навпаки, — СТАТИСТИКА

Які галузі в Запорізькій області наразі мають підйом, а які - навпаки, — СТАТИСТИКА

Незважаючи на серйозний економічний спад, в Запорізькій області все ж існують галузі, в яких наразі спостерігається зростання виробництва.

За 10 місяців 2020 року падіння промислового виробництва прискорилося до 10,5%. У жовтні 2020 року порівняно з жовтнем 2019 року падіння трохи нижче – 6,4%, а в добувній і переробній промисловості воно ще менше – всього лише 1,2%. Однак поки говорити про вихід з кризи ще рано.

За підсумками 10 місяців найбільш серйозний спад фіксується в галузях переробної промисловості – 8%. Найгірший стан справ у виробництві текстилю, одягу (-28%), хімпромі (-8%), металургії (-8%), машинобудуванні (-9%). Також серйозне падіння в постачанні і розподілі електроенергії, газу і кондиціонованого повітря – 19%.

У той же час у виробництві продуктів харчування намітилося зростання. У жовтні цього року до жовтня 2019 він склав 7,3%, за 10 місяців – 1,4%. Ще краще показники у виробництві виробів з деревини, паперу та й поліграфії. У жовтні зростання 11,4%, а за 10 місяців – 4,3%.


Читайте также:

В Запорізькій області передчасно пішов з життя талановитий лікар-гінеколог

Мешканець Бердянська врятував та повернув у зграю лебедя, — ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0