USD: EUR:
... в Запорожье
Як вибрати ідеальний кухарський ніж

Як вибрати ідеальний кухарський ніж

Ніж для деяких є звичайним предметом, який нічим не відрізняється від багатьох інших. Але для деяких людей він стає предметом колекціонування або предметом особливого захоплення. А для особливої касти представників людства – професійних кухарів ніж є найважливішим і насправді незамінним інструментом.

Однак, навіть якщо ви – не справжній шеф-повар, на вашій домашній кухні якісний ніж обов’язково повинен бути! Отже, як вибрати ідеальний кухонний ніж? З тією величезною кількістю варіантів та моделей ножів, що пропонуються у магазинах по всьому світі, зробити вибір дуже й дуже складно. І весь час вони вигадують щось новеньке! Що ж робити? Як вибрати свій ідеальний кухарський ніж? Бо саме з нього, як вважається, і починається кожен набір кухонного знаряддя?

Ця стаття має на меті ознайомити вас із ключовими моментами, які слід враховувати під час прийняття рішення.

На що звернути увагу при виборі кухарського ножа

Перш за все, давайте поговоримо про лезо. Воно повинно бути рівним, з чіткою лінією леза з симетричними підводами, не мати тріщин або плям. Відомі виробники часто печатають на лезах тип сталі та назву марки. Якщо такі позначки відсутні, доцільно придивитись до ножа уважніше. Можливо, це якась високоякісна підробка.

Тепер давайте поговоримо про ідеальну сталь для кухарського ножа. Якщо ви не професійний шеф-кухар, який працює в елітному ресторані, вам не варто піддаватися рекламному ажіотажу навколо дорогих дамаських ножів ручного кування. Хоча вони можуть похвалитися винятковою гостротою (та не тупляться вони дійсно довго), такі кухонні ножі зазвичай мають надзвичайно високу ціну та потребують ретельного догляду, бо дуже бояться іржі. Та й заточити такий ніж, коли він таки затупиться, без навичок та спеціального обладнання майже неможливо. Для звичайного домашнього використання такі витрати грошей та часу можуть бути надмірними.

Замість цього для дому краще обрати кухонний ніж із високоякісної сучасної нержавіючої сталі. Ці сталі забезпечують достатню міцність і зручність використання. Тай гострими ножі з сучасних якісних нержавійок залишаються досить довго. Та й підтримувати їх гостроту зовсім не складно. Варто лише не забувати регулярно правити їх на мусаті. До класних варіантів включають такі нержавіючі сталі: 1.4116, 3CrMoV, Sandvik 12C27 або 14C28N, AUS-10 і VG10.

Якщо говорити про руків’я, найміцнішими є ті, у яких ви можете бачити своїми очима сталевий хвостовик клинка, на який просто приклепано з двох боків пластикові, композитні або дерев’яні накладки. Ви точно бачитимете, що хвостовик проходить усе руків’я наскрізь та не зламається від навантажень. Причому, деякі ножі з пластиковими рукоятями мають хвостовик всаджений настільки не глибоко, що їх клинки здатні відламуватись навіть під час нарізання сиру. Але ж ви цього не побачите, доки ніж не зламається в ваших руках!

Саме тому ми і пропонуємо вам звертату увагу на той варіант конструкції, що демнострує вам свою потенціальну міць візуально. Такі руків’я називаються фултанг (full tang). Цей термін варто пам’ятати. Подібна конструкція гарантує, що руків’я є невід’ємною частиною сталевого леза і його дуже важко зламати.

До речі, незважаючи на те, що зараз доступні різноманітні модні дизайни ергономічних варіантів руків’я, радимо спершу потримати ножі в руках та вибрати той, який добре підходить саме для вашої руки. Іноді просте циліндричне руків’я виявляється більш зручним за усі ергономічні моделі.

Також радимо обирати руків’я з сучасними композитними та пластиковими накладками. Дерево, якщо воно оброблено не дуже якісно, поступово псується під впливом води та перепадів температур. Ну а цільнометалеві руків’я стають слизькими, коли намокають, холодними від холоду або розпеченими від під дією джерел високих температур. Погодьтеся, не дуже приємно схопитися за ніж та раптово обпекти руку!

Підсумки та останні поради

Отже, у якості підсумків скажемо, що:

  • Якщо ви починаєте з одного ножа, першим купуйте саме шеф-ніж.
  • Витратьте час, щоб вивчити різні варіанти та знайти ніж ідеальний сам для вас з точки зору зручності, ваги та розміру. 
  • Не забувайте про наші поради, на що треба дивитись, коли шукаєте якісний ніж.
  • Ключ полягає у виборі ножа, який найкраще підходить саме вам, оскільки, зручність є дуже суб’єктивним відчуттям. А тому знайти те, що найкраще підходить для саме вас, є справді важливим ділом.

Джерело  – https://grandway.ua/catalog/nozhi-kuhonnye/

0