USD: EUR:
... в Запорожье
Як в Запорізькій області пірнали в ополонки на Водохреще, — ФОТОРЕПОРТАЖ

Як в Запорізькій області пірнали в ополонки на Водохреще, — ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 19 січня, українці традиційно пірнали в ополонки. Жителі Запоріжжя та області не залишилися осторонь та доєдналися до обряду.

Раніше “Перший запорізький” розповідав, що Водохреще відзначили політики та місцеві чиновники.

Пресслужба ДСНС розповіла, що ще вночі рятувальники почали забезпечувати безпеку громадян. Так, 18 січня на території Центрального пляжу ДСНС-ники облаштували додатковий рятувальний пост та розгорнули освітлювальну башту аби запобігти виникненню надзвичайних подій на воді в нічний час, адже перші охочі пройти обряд омовіння священною водою були вже після 00:00 19 січня.

Загалом з 8 ранку до 13-ї години понад 5 тисяч людей по області, та близько тисячі запоріжців здійснили обряд омовіння.

Цьогоріч, аби забезпечити безпеку громадян, співробітники ДСНС облаштували 27 додаткових рятувальних постів на території усієї області.

30 юних рятувальників, вихованців навчально-виховного комплексу «Запорізька Січ» військово-спортивного профілю та Федерації бойових мистецтв «Спас» також долучилися до масового Хрещенського купання на Правобережному пляжі міста.

Окрім чергування за безпечним купанням громадян, ДСНС-ники на території усієї області провели масову інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням, які бажали зануритися в освячену воду. 

Панське озеро, яке розташоване неподалік від села Григорівка, а також озеро Гарячка у Мелітополі – це улюблені місця для купання населення області, не зважаючи на те, що вони не погоджені для обрядів омовіння. Рятувальники проконтролювали несанкціоновані місця, встановили додатково рятувальні пости та провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з людьми.

Не зважаючи на всі заборони, люди масово нехтували усіма рекомендаціями та застереженнями рятувальників і медиків. Так, станом на 11-ту годину на Панському озері здійснили обряд омовіння близько 1000 людей, а на озері Гарячка – більше 50.

Окрім цього, запоріжці ділилися власними світлинами у соцмережах:


Читайте також:

Опубліковано проект рішення із підвищеними цінами на проїзд у громадському транспорті Запоріжжя

15-річний організатор знущань над хлопчиком у Кушугумі проживав два роки без батьків, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0