USD: EUR:
... в Запорожье
Як сучасні секс-іграшки допомагають зміцнювати стосунки?

Як сучасні секс-іграшки допомагають зміцнювати стосунки?

У відносинах між чоловіком та жінкою важливу роль відіграє сексуальність. Потяг партнерів один до одного щодо чуттєвих фізичних переживань є основою гармонійного співіснування. Щоб у ліжку все було ідеально, необхідно бажання обох сторін покращувати інтим та вносити до нього нові яскраві фарби. Чудово впоратися з цією метою допомагають збуджуючі аксесуари з секс-шопу SexToys.

Взаємне розуміння та довіра

На жаль, далеко не в кожній парі панує гармонія. Особливо складно для деяких знаходити гармонію в інтимному житті. Багато хто навіть не може собі уявити, як це – говорити з партнером про пози, види близькості та інші подібні речі. Секс-іграшки допомагають розкріпачитися, внаслідок чого закоханим стає простіше обговорювати пікантні моменти, що позитивно позначається на інтимі загалом.

Сексологи відзначають, що застосування секс-девайсів усуває скутість у близькому спілкуванні. Сексуальність кожного з партнерів стає більш помітною, зникають комплекси та стислість. Закохані починають ділитися таємними фантазіями, втілювати їх у реальність. Таким чином досягає сексуальна радість, близькість починає відбуватися частіше і завдає більше приємних відчуттів.

Зміцнення емоційного зв’язку

Коли партнери вирішують використати секс-іграшки, вони ніби без слів кажуть один одному: «Я повністю тобі довіряю. Мені не страшно пробувати з тобою нове. Така відкритість чудово позначається на якості відносин. Крім того, у партнерів з’являється свій маленький секрет, який вони приховують від оточуючих. Це зближує, вносить особливу ауру причетності до якогось таїнства.

Поліпшення якості сексу

Незадоволені сексом партнери, як правило, часто перебувають у подразненому стані. На тлі нестачі оргазмів трапляються сварки, які нерідко переростають у скандали з образами та пропозицією розлучитися. Секс-іграшки чудово допомагають уникнути рутини в ліжку – у партнерів з’являється бажання частіше кохатися, адже з інтимними девайсами навіть найпростіші дії стають набагато цікавішими та хвилюючими.

Плюси використання секс-девайсів:

 • нові несподівані відчуття;
 • сплеск гострих емоцій;
 • розкриття сексуального потенціалу;
 • підвищення лібідо в обох партнерів;
 • усунення статевих проблем;
 • оригінальні методи близькості;
 • гарантія сексуального задоволення.

Сучасні девайси для інтимних розваг оснащуються корисними функціями – наприклад, вібрацією чи пульсацією. Такі ефекти посилюють інтенсивність приємних відчуттів будь-яких видів еротичної стимуляції. Використовуючи інтимні пристрої, партнери можуть бути впевнені, що отримають задоволення і зазнають безліч насичених солодких переживань.

Різноманітність в інтимі

З секс-девайсами можна пробувати нові незвичайні способи отримувати та доставляти насолоду. Наприклад, смарт-пристрої дозволяють закоханим кохатися, перебуваючи вдалині один від одного. А також девайси з віддаленим керуванням підходять для збуджуючих ігор поза домом – мініатюрні секс-іграшки кріпляться на білизну або вводяться в тіло, після чого можна раптово вмикати та вимикати вібрацію.

Інноваційні технології – наприклад теледильдоніка – ще більше розширюють можливості користувачів. Синхронізувавши секс-девайси, закохані можуть буквально пестити один одного, перебуваючи в різних містах або навіть на різних континентах. Також у користувачів сучасних інтимних пристроїв є можливість вигадувати оригінальні малюнки стимуляції, йдучи за власною фантазією.

Сексуальні експерименти

Одноманітність в інтимному житті вкрай негативно позначається на стосунках. Безумовно, згодом у кожній парі настає момент звикання, коли партнер вже повністю вивчений у сексуальному плані. І тоді настає час еротичних експериментів. Реалізувати їх допомагають зручні і стильні секс-іграшки. Спробувати можна різні варіанти:

 • бондаж та зв’язування;
 • зміна ролей у ліжку;
 • домінування та підпорядкування;
 • нові пози та види ласок;
 • пошук ерогенних точок тощо.

Багато видів стимуляції неможливо реалізувати без секс-девайсів. Чоловік не здатний створити вібрацію своїм тілом, як і не має можливості за бажанням партнерки змінювати розмір дітородного органу. А з інтимними девайсами можна здійснювати буквально дива: здійснювати подвійне проникнення, збільшувати статевий член, впливати одночасно різні ерогенні зони тіла та інших.

Вірність у парі

Найчастіше зради трапляються через нудьгу – постійний секс перестає приносити яскраві емоції і з’являється бажання спробувати інтим на стороні. Але якщо партнери регулярно застосовують у постільних іграх девайси для дорослих, то близькість набриднути просто не може. Також зникає невпевненість у своїх статевих здібностях. Жінка не боїться, що партнер вважає її холодною. А чоловік упевнений, що завжди може реалізувати якісний статевий акт.

Варто ще відзначити позитивний вплив секс-іграшок на чоловіче та жіноче здоров’я. Девайси з різними ефектами спричиняють приплив крові до інтимної зони, внаслідок чого покращує кровообіг всього організму. А це не лише підвищує лібідо, а й додатково піднімає загальний імунітет. Зникають проблеми зі сном, зміцнюється протидія вірусам, усуваються статеві проблеми. Все це сприяє підвищенню настрою. А закохані з гарним настроєм ніколи не забувають про кохання одне до одного.

Матеріал опубліковано на правах реклами 

0