USD: EUR:
... в Запорожье
Вищий антикорупційний суд розгляне справу запорізької ректорки: стала відома дата

Вищий антикорупційний суд розгляне справу запорізької ректорки: стала відома дата

Жінка попалася на великому хабарі ще в 2016 році, але до цих пір залишається на своєму робочому місці, а в минулому році ще й депутатом стала.

Про дату наступного засідання повідомили на сайті «Судової влади України».

Ректорку Бердянського університету менеджменту і бізнесу Лідію Антошкіну затримали, коли вона передавала10 тисяч доларів хабара заступнику міністра освіти і науки України, щоб отримати позитивний відгук про акредитацію ВНЗ і не проходити перевірку. Про хабар правоохоронцям повідомив сам заступник міністра.

 Її справу розглядав Шевченківський суд Києва, але вона не з’являлася на засідання, тоді Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала справу в ВАСК.

Уже відбулося кілька засідань Антикорупційного суду, де досліджували процесуальні документи. Наступне засідання ВАСК призначено на 29 березня.

Відзначимо, що Лідія Антошкіна продовжує очолювати освітній заклад. У минулому році вона була обрана депутатом Бердянської районної ради за списками партії “Опозиційна платформа – за життя”.

Нагадаємо, в Запорізькій області співробітники СБУ викрили трьох посадовців, які привласнили понад 1 мільйон гривень на реконструкцію очисних споруд.

Читайте також:

У Запоріжжі пропонують ввести пільговий проїзд для студентів

У Запорізькій області захворюваність на COVID-19 перевищила епідпоріг

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Гость2021-03-25 09:06:32
Да это правда, в Бердянске дипломы о высшем образовании продаются, без проблем. При этом все молчат, наверное сами там получали дипломы.