USD: EUR:
... в Запорожье
Виїхав з окупації та вступив в лави ЗСУ: на війні загинув мешканець Мелітополя

Виїхав з окупації та вступив в лави ЗСУ: на війні загинув мешканець Мелітополя

Сергій Десна разом з дружиною та дочкою мешкали в Мелітополі. Після початку повномасштабного вторгнення місто було окуповано російськими загарбниками. Влітку 2022 року чоловік зміг вивезти родину з окупації до Ірпеня. Сам же Сергій приєднався до лав ЗСУ.

Про це повідомив Олександр Маркушин, міський голова Ірпеня.

У лавах ЗСУ він отримав посаду командира відділення зенітно-ракетного взводу. Проходив службу у військовій частині у місті Десна. Разом зі своїми бійцями брав участь в обороні Бахмута.

«Своєю злагодженою роботою та турботою про підлеглих врятував не один десяток наших хлопців та дівчат у тих запеклих боях з ворогом», – пише Маркушин.

Та 14 травня авто Сергія потрапило під артилерійський обстріл ворога поблизу міста Сватового Луганської області, де він допомагав утримувати позиції та вивозити поранених. На жаль, захисник загинув від отриманих поранень.

Ще на самому початку служби Сергій обрав для себе позивний «Скіф», адже був родом з Херсонської області. Проте командир назвав воїна «Еталон» – за взірцеві військові якості.

«Сергій був дійсно еталоном військового… Одним зі справді вмотивованих захисників, які воюють за нашу Україну. Завжди пишався, що він військовий, ніколи не жалівся і дуже багато посміхався, дуже любив Україну», – каже про коханого дружина Сергія.

У вівторок, 21 травня, 42-річного Сергія Десну провели в останній путь. Чоловіка поховали в Ірпені на Алеї пам’яті захисників України.

Навіки 23 роки: в боях загинув захисник з Запорізької області


Читайте також:

Загинув рятуючи побратимів: мешканцю Запорізької області просять присвоїти звання Героя України (посмертно)

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0