USD: EUR:
... в Запорожье
Вячеславу Богуслаєву повідомили про підозру у сприянні діяльності терористичної організації: один з заводів «Мотор Січ» працював у «ДНР»

Вячеславу Богуслаєву повідомили про підозру у сприянні діяльності терористичної організації: один з заводів «Мотор Січ» працював у «ДНР»

Колишньому президенту акціонерного товариства «Мотор Січ» Вячеславу Богуслаєву повідомили про нову підозру – сприяння діяльності терористичної організації «ДНР» (ст. 258‑3 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

За даними слідства, у грудні 2017 року підозрюваний організував господарську діяльність відокремленого підрозділу – Сніжнянський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ» на тимчасово окупованій території у місті Сніжне Донецької області, яке з 2014 року знаходиться під контролем так званої «ДНР».

Своїми діями він сприяв діяльності терористичної організації «ДНР». Сплачував на її користь так звані «податки» та «митні платежі». Вони використовувалися у тому числі для насильницької зміни меж території та кордону України і вчинення терористичних актів.

Для обходу встановлених обмежень на господарські взаємовідносини з підприємством на тимчасово окупованій території Донеччини використовувались підконтрольні комерційні структури, зареєстровані в іноземній юрисдикції.

«Мотор Січ» через зарубіжні компанії поставляла сировину у виді заготівок на Сніжнянський машинобудівний завод та отримувала з нього виготовлені запчастини для авіаційних двигунів виробництва «Мотор Січ».

Встановлено, що через оборудку «бюджет» «ДНР» отримав понад 290 млн російських рублів у вигляді «податків» від реалізації авіапродукції для потреб рашистів.

На підставі цих доказів слідчі Головного слідчого управління СБУ повідомили очільнику промислового гіганта про нову підозру за ст. 258-3 Кримінального кодексу України (сприяння діяльності терористичної організації).

Як повідомляє СБУ, крім цього під час нових обшуків правоохоронці виявили більше двох десятків медалей, грамот та почесних нагород президенту АТ «Мотор Січ» від представників військово-політичного керівництва рф.

Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності.

Як вже писав «Перший Запорізький», контррозвідка та слідчі СБУ затримали президента АТ «Мотор Січ» та керівника одного із департаментів підприємства у жовтні цього року. За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до російської федерації. Наразі В’ячеслав Богуслаєв перебуває під арештом.

З України намагалися вивезти елітний автопарк, зброю і антикваріат президента запорізького заводу «Мотор Січ», – ФОТО


Читайте також:

СБУ арештувала майно президента «Мотор Січі» Богуслаєва на майже 1 млрд грн

«Мотор Січ», «Запоріжтрансформатор» та ще три підприємства переходять у власність держави

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0