USD: EUR:
... в Запорожье
KAZKA, Pianoбой і Alyona Alyona: яким був другий день фестивалю Khortytsia Freedom у Запоріжжі, – ФОТОРЕПОРТАЖ

KAZKA, Pianoбой і Alyona Alyona: яким був другий день фестивалю Khortytsia Freedom у Запоріжжі, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Вчора, у неділю, в Запоріжжі насиченою програмою другого концертного дня завершився музичний фестиваль Khortytsia Freedom.

На масштабному заході був присутній кореспондент «Першого Запорізького».

На сценах другого дня фестивалю з’явилися найпопулярніші сьогодні українські артисти, а також колективи, які вже заробили повагу і любов слухача: Alyona Alyona, Pianoбой, KAZKA, Один в каное, Green Grey, Mad Heads.Ua та інші.

Однією з перших на сцені FREEDOM STAGE виступила українська рок-група Epolets, що отримала першу популярність після участі в шоу Х-Фактор.

Потім на сцені з’явилися ветерани українського року – гурт Green Grey (в минулому році колектив відзначив 25 років на сцені). Найбільший фурор серед слухачів мали безсмертні хіти Green Grey: «Подо**ем под дождем», «Стереосистема», «Тот день», «Бабосы боссам» та, звичайно, «Эмигрант».

Останнім на FREEDOM STAGE був виступ гурту Pianoбой. Дмитро Шуров разом зі своєю командою підготував фестивальну концертну програму. Всі свої хіти музиканти виконали в новому незвичному аранжуванні.

На WAKE UP STAGE кореспондент «Першого Запорізького» побував на виступі хіп-хоп гурту Електромед.

Втім, найбільше на цій сцені чекали виступ інтернет-зірки Alyona Alyona. Хіп-хоп-артистка на своєму першому концерті в Запоріжжі представила пісні, які вже зібрали мільйони переглядів на YouTube і в соціальних мережах: «Пушка», «Падло», «Як би я», «Відчиняй», «Голови», «Рибки».

На ETHNO STAGE у другий день Khortytsia Freedom велику кількість слухачів зібрав гурт «Один в каное». Львівський колектив, який не так часто приїжджає з виступами до Запоріжжя, представив концертну програму з найпопулярнішими треками: «Човен», «Пообіцяй мені», «Ікони». Особливо тепло зустріли композицію «У мене немає дому». Як відомо, відеороботу на цю пісню знімав запорізький режисер Володимир Власенко.

Фестиваль Khortytsia Freedom закривало виступ української поп-групи KAZKA. Композиція «Плакала» цього колективу став найбільш популярною піснею українською мовою на відеохостингу YouTube – більше 200 мільйонів разів. KAZKA за перші два роки своєї творчої діяльності зібрала безліч музичних премій і сьогодні є одним з найпопулярніших українських гуртів у світі.

Читайте також: Арсен Мірзоян, O.Torvald та гуцульський рок: яким був перший день фестивалю фестиваля Khortytsia Freedom у Запоріжжі, – ФОТОРЕПОРТАЖ

1

Андрей2019-09-02 09:39:28
https://www.youtube.com/watch?v=ruQGsWafm4g