USD: EUR:
... в Запорожье
Спалах COVID-19 у запорізькому гуртожитку: на коронавірус перевірили понад 200 людей

Спалах COVID-19 у запорізькому гуртожитку: на коронавірус перевірили понад 200 людей

Через спалах коронавірусу в гуртожитку в Олександрівському районі Запоріжжя на COVID-19 перевірили 212 осіб.

Про це під час прес-конференції повідомив головний санітарний лікар Запорізької області, керівник обласного лабораторного центру Роман Терехов.

Спеціаліст підтвердив, що джерелом захворювання стала мешканка гуртожитку, яка працює медсестрою. Перші симтомов у неї з’явилися ще 13 квітня, але тоді експрес-тест на коронавірус показав негативний результат. Втім, незабаром її стан погіршився: 22 квітня діагностований коронавірус. 23 квітня інфекцію підтвердили і у її чоловіка.

Відомо, що на даний момент ця жінка перебуває в інфекційній лікарні, у важкому стані. Їй допомагає дихати киснева маска.

У Запоріжжі Porsche на парковці ТРЦ «Україна» розбив 4 машини і ледь не вбив пенсіонерку, – ВІДЕО

Фахівці обстежили людей, з якими контактувала хвора жінка на роботі (це 35 медиків і 11 пацієнтів), а також всіх 166 мешканців гуртожитку. Відразу Коронавірусну інфекцію підтвердили у 15 мешканців гуртожитку, серед яких – 6 дітей у віці від 10 до 17 років. Після повного обстеження всіх мешканців нових випадків коронавірусу не було зафіксовано.

На даний момент усіх мешканців гуртожитку ізолювали, вони підписали документи про добровільну самоізоляції на 14 днів. Будівля охороняється поліцією. Міська влада забезпечуює доставку продуктов в гуртожиток.

Нагадаємо, за стан на ранок 27 квітня в Запорізькій області було зареєстровано 204 випадки інфікування коронавируса.


Читaйте тaкож:

В Запоріжжі сто будинків залишаться без електроенергії

Отримуйте новини швидше з допомогою нaшого Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпорізький» у Instagram!

0