USD: EUR:
... в Запорожье
Все більше боржників за опалення в Запоріжжі мають шанс отримати судовий позов

Все більше боржників за опалення в Запоріжжі мають шанс отримати судовий позов

Концерн “Міські теплові мережі” збільшив кількість позовів до боржників.

Запоріжці вже заборгували майже мільярд за спожите раніше тепло, пише Алекс. Раніше тепловики вважали, що борг накопичується через те, що більшість людей не сплачують за спожите тепло в повному обсязі, бо дорого платити. Однак проаналізувавши динаміку сплати за рік, стало зрозуміло, 87% запоріжців – сумлінні платники. 235 324 споживачі в Запоріжжі за рік повністю сплачують за спожите тепло.

Кількість позовів до боржників від тепломереж цього року збільшилась в рази. По пів тисячі за місяць вартістю близько мільйона гривень на судовий збір – саме так теплові мережі планують боротися зі злісними боржниками. Таким чином хочуть відновити справедливість щодо тих споживачів, що сумлінно щороку сплачують за спожите тепло. Адже опалення – послуга від якої не можна відключити окремого споживача, аби покарати його. Тобто всі, хто не сплачують отримують тепло, за яке сплатили інші, зокрема і за рахунок бюджету.


Читайте також:

Мешканець Бердянська скоїв найдурніше викрадення комунальної власності

Неповнолітню втікачку з Запорізької області знайшли на Херсонщині

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Олег2020-11-19 16:34:18
Да пофиг всем. Есть деньги или нет плати и все. Еще и цену поставили с потолка, за газ который добывается в Украине и является собственностью граждан. Нас всех разобщили настолько , что практически нереально собраться всем вместе и вернуть под народный контроль газовые месторождения\транспортную систему и котельные. Тогда стоимость отопления понизилась бы в 10! раз. Это при том что все расходы (на добычу и обслуживание)остались бы прежними!
Mihas2020-11-19 14:48:38
То,что людей без работы оставили,это не волнуе т государство...а как же карантин и постановления о платежах за ЖКХ?