USD: EUR:
... в Запорожье
Вперше в історії запорізький каноїст отримав медаль чемпіонату Європи

Вихованець ДЮСШ «Локомотив», Артем Четвертак посів друге місце в екіпажі каное двійки С-2 з Павлом Борсуком з Волині на дистанції 1000м.

Про це повідомляє «Запорізький спорт».

У Польщі пройшов чемпіонат Європи серед молоді та юніорів з веслування на байдарках і каное. Вперше в історії запорізького веслувального спорту медаль європейської першості в змаганнях каноїстів завоював спортсмен із Запоріжжя.

Відзначимо, що Артем Четвертак тільки в цьому році перейшов в нову вікову категорію U23 і відразу зумів показати такий результат на європейських змаганнях. Додамо, що тренує спортсмена Юлія Савельєва.

Нагадаємо, суд відправив на 9 років за ґрати двох молодих людей, які вчинили групове згвалтування 69-річної мешканки Василівського району. Зловмисники знаходилися під дією наркотиків, і змусили здійснити акт сексуального насильства ще й свого 14-річного товариша.

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!