USD: EUR:
... в Запорожье
Восени на Хортиці з'явиться спортивна зона європейського типу, - ФОТО

Восени на Хортиці з'явиться спортивна зона європейського типу, - ФОТО

Роботи зі створення спортивної зони європейського типу здійснює компанія «Онур» в рамках реалізації програми Президента “Велике будівництво”.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

Про будівництво спортивної зони стало відомо днями під час відвідування головою облдержадміністрації Олександром Старухом Хортицької національно навчально-реабілітаційної академії.

Очільник області оглянув спортивні локації, які збудовані на 100% та чекають введення в експлуатацію. Вони обладнані за останніми новітніми технологіями, мають якісне штучне покриття та вуличне спортивне приладдя.

Уже збудовані тренувальне поле для футболу 40х60 м з покриттям штучним газоном; два баскетбольних і два волейбольних майданчика; гімнастичний майданчик; бігові 100-метрові доріжки з гумовим не слизьким покриттям; майданчик для стрибків у довжину.

Спортивні майданчики пристосовані для використання особами з обмеженими фізичними можливостями. Також існує зона відпочинку для маломобільних громадян з альтанками, лавками та місцями для інвалідних візків.

Олександр Старух зазначив, що офіційне відкриття нової спортивної зони будівельники будуть готові здійснити в середині жовтня. Наразі триває оформлення документів для введення її в експлуатацію.

Нагадаємо, в Запорізькій обласній лікарні помер 12-річний хлопчик, якого різко стало погано в таборі в Херсонській області. Через три дні його перевели в запорізьку лікарню, де діагностували двосторонній набряк мозку з вклиненням стовбура головного мозку. З кожним днем стан хлопчика погіршувався і 26 серпня серце Тимофія не витримало. Медики 50 хвилин проводили реанімаційні дії, але вони виявилися безуспішними.

Читайте також:

В Запоріжжі хочуть створити сучасний музей судноплавства

Яким буде подальший розвиток Хортиці у Запоріжжі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0