USD: EUR:
... в Запорожье
Ворог нарощує сили в районі Василівки: яка зараз ситуація на фронті у Запорізькій області

Ворог нарощує сили в районі Василівки: яка зараз ситуація на фронті у Запорізькій області

Станом на 23.00 1 червня оперативна обстановка на південно-східному напрямку залишалася без суттєвих змін. Підрозділи Сил оборони продовжують тримати рубежі та боронити нашу землю.

Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Активних бойових дій російські окупанти не проводили. Ворог продовжує вести передислокацію своєї техніки та зосереджує основні зусилля на утриманні зайнятих позицій та недопущенні просування наших військ. Проводив інженерні роботи з удосконалення фортифікаційних споруд на лініях оборони.

Разом з цим, противник вів повітряну розвідку та контрбатарейну боротьбу. Здійснював вогневе ураження наших позицій по всій лінії зіткнення.

Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в районах Оріхова, Гуляйполя та Великої Новосілки Донецької області, нарощує сили та засоби в районі Василівки.

На інших рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії, без особливостей.

Російські терористичні війська продовжують цинічно порушувати норми Міжнародного гуманітарного права та правила ведення війни. Рашисти здійснили прицільні обстріли із РСЗВ та мінометів по цивільній інфраструктурі та мирних домогосподарствах населених пунктів Успенівка та Червоне в Гуляйпільському районі.

Крім цього, ворог обстрілював позиції підрозділів наших військ вздовж лінії зіткнення з усього спектру озброєння в районі населених пунктів: Полтавка, Времівка, Малі Щербаки, Кам’янське, Преображенка, Щербаки, Ольгівське, Новоандріївка, Комишуваха, Успенівка, Темерівка, Васинівка, Червоне, Новоданилівка, Гуляйпільське, Староукраїнка, Платоновка.

На Запорізькому напрямку наші бійці знищили ворожий літак та «глушилку» зв’язку


Читайте також:

Артилеристи показали, як вони знищують окупантів на Запорізькому напрямку, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0