Водій Мазурика має намір судитися зі своїм новим начальством за дисциплінарне стягнення
За роки роботи в прокуратурі премудростям судових розглядів і відстоювання своїх прав змогли навчитися не тільки рядові прокурори, але навіть обслуговуючий персонал.
Так, водій Запорізької місцевої прокуратури №2 Антон Рясний, який довгий час був водієм керівника прокуратури Романа Мазурика, вирішив збунтуватися і оскаржити необгрунтований наказ свого нового керівництва
Як виявилося, після звільнення Мазурика з посади керівника місцевої прокуратури №2, його підлеглі стали відчувати на собі постійний тиск з боку нового керівника і прокуратури області, і навіть були іноді позбавлені премій і надбавок з приводу і без. Зараз за даним фактом деякими співробітниками готуються позови до суду.
Як тільки в прокуратурі з’явився новий керівник Олександр Маслюк в структурі відбулися деякі зміни. Місцева прокуратура №2 охоплює три райони – Комунарський, Орджонікідзевський і Запорізький. Раніше в районах були приміщення, де сиділи заступники і керівники на місцях. Зараз же з’явився окремий Комунарський і Запорізький відділи місцевої прокуратури №2. Тепер додалися вакансії начальників відділів, але у рядових прокурорів при перході дещо «урізали» зарплатню, не призначаючи усі необхідні надбавки до посадового окладу, а роботи при цьому менше не стало. Джерела в прокуратурі зазначають, що подібних змін більше немає ні в одній з місцевих прокуратур.
Також стали з’являтися питання і по водіях. У відомстві вирішили, що надто лояльні до минулого начальства водії можуть нести потенційну небезпеку «зливу» інформації і тому виникла необхідність позбутися них, не зовсім в законний спосіб.
Антон Рясний працював в місцевій прокуратурі №2 близько десяти років водієм, як несподівано йому прилетіла догана. Керівництво заявило, що водій нібито вилучив карти пам’яті з двох камер внутрішнього спостереження, що знаходяться в коридорі відомства на Якова Новицького. Завдяки цьому два тижні прокуратура не могла записувати те, що відбувається всередині будівлі. Рясному «вліпили» порушення трудової дисципліни і оголосили догану.
Вважаючи дії керівництва незаконними і наслідком особистої помсти, водій вирішив оскаржити наказ начальства в суді, оскільки його банально не ознайомили під розпис з цієї само. трудовою дисципліною в рамках посадової інструкції, як того вимагає КЗпП, а в місцевій прокуратурі не хочуть на запит адвоката надавати докази дисциплінарного проступку. Якщо чесно, то важко уявити, що в посадовій інструкції водія буде написано «не наближатися до камер відеоспостереження», а ось якщо мова йде про виток інформації, то повинно розпочатися службова перевірка та надано відповідні докази, а вже потім оголошено догану.
2