USD: EUR:
... в Запорожье
Вивезення тисяч тонн зерна із Запорізької області: двом військовим рф та двом колаборантам повідомили про підозру

Вивезення тисяч тонн зерна із Запорізької області: двом військовим рф та двом колаборантам повідомили про підозру

Двом військовим рф та двом місцевим мешканцям тимчасово окупованої території Запорізької області заочно повідомили про підозру у порушенні законів та звичаїв війни, а також пособництві державі-агресору.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Зловмисники забезпечують широкомасштабне привласнення майна сільгосппідприємств та вивезення зерна із елеваторів на тимчасово окупованих територіях Василівського району та Енергодара.

Слідством встановлено, що рашистська окупаційна влада призначила військовослужбовця рф з позивним «Алтай» псевдокомендантом так званої військово-цивільної адміністрації Кам’янсько-Дніпровського району, а військового рф з позивним «Волга» – його заступником.

Псевдокомендант разом зі своїм заступником з допомогою російських солдат захопили майнові комплекси та призначили керівниками найбільших операторів зерносховищ Василівського району двох місцевих мешканців, які допомагали привласнювати та вивозити до рф українську сільгосппродукцію.

Йдеться про філію «Кам’янка-Дніпровська» ТОВ СП «Нібулон» та ТОВ «Благовіщенський-Зернопродукт». У цих зерносховищах зберігалися понад 138 тисяч тонн урожаю.

Окупанти, погрожуючи цивільним працівникам зерносховищ зброєю, змушують їх щоденно безоплатно виконувати роботи щодо відвантаження українського зерна. Продовольчу продукцію вивозять до тимчасово окупованої території Криму чи портів в Краснодарському краї рф.

ЗСУ знищили склад боєприпасів і базу рашистів у Бердянському районі


Читайте також:

В Енергодарі ЗСУ знищили понад 150 окупантів та їх вогневі позиції

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0