USD: EUR:
... в Запорожье
Віскі Jameson: особливості виробництва, історія напою

Віскі Jameson: особливості виробництва, історія напою

Віскі Jameson – це класика, яка вже понад 200 років завойовує серця поціновувачів у всьому світі. Засновник бренду, містер Джон Джемесон, першим вирішив відійти від стандартних канонів виробництва віскі в Ірландії, що спричинило створення унікального напою з неймовірним ароматом. З часом маленька винокурня в Дубліні перетворилася на велику сімейну компанію, а віскі Jameson прославилося по всьому світу.

Особливості виробництва

Для виробництва віскі Jameson використовується тільки ячмінний солод, який піддається спеціальному обробленню в промислових печах, щоб позбавити напій від димного присмаку. Триетапна дистиляція та використання чистої води з джерела дозволяють досягти неперевершеної м’якості та гармонії у смаку.

Витримка віскі відбувається в хересових та бурбонних бочках у спеціально обладнаних приміщеннях, де температура та вологість суворо контролюються. Ці умови забезпечують оптимальне дозрівання напою та зберігають його неповторний смак.

В асортименті бренду представлені різні варіанти віскі, кожен з яких має свої особливості та неповторний характер. Від класичного напою з тонким горіхово-пряним смаком до експериментального Caskmates, що дозріває у пивних бочках.

Ви можете купити віскі Jameson у магазині алкогольної продукції, де ціна на пляшку починається від 280 гривень за об’єм 0,35 літра. Пориньте у світ ірландського віскі з Jameson і насолоджуйтесь його унікальним смаком та ароматом.

Історія напою

Історія бренду John Jameson & Son почалася далекого 1780 року на Боу-стріт у Дубліні, столиці Ірландії. Засновник Джон Джеймсон вибрав стратегічно важливий момент для запуску свого бізнесу, адже на той час алкогольний ринок переживав свій розквіт. До 1824 винокурня Джемесон стала другою за величиною в країні.

Завдяки наявності власної лісопильні та столярного цеху, компанія практично повністю звільнилася від залежності від постачальників. Все необхідне виробництва могло бути зроблено дома. Однак згодом благополуччя змінилося труднощами. Громадянська війна, «Сухий закон» та Друга світова війна поставили під загрозу існування ірландського Джемесона та віскі-промисловості загалом.

Тільки 1966 року вдалося відновити виробництво віскі завдяки об’єднанню кількох великих компаній. Сьогодні віскі Jameson виробляється компанією Irish Distillers та продовжує радувати своїх шанувальників новими смаками. Поєднання доступної ціни та високої якості забезпечує стабільно високі продажі бренду рік за роком.

Бренд став не лише символом Ірландії, а й важливим атрибутом одного із найзначніших свят країни – дня Святого Патрика. Щороку до дня цього свята компанія випускає обмежену серію віскі зі святковим дизайном. Ці напої стають справжньою знахідкою для віскі колекціонерів!

Найсмачніші варіанти віскі шукайте на сайті maudau.com.ua.

Матеріал опубліковано на правах реклами 

0