USD: EUR:
... в Запорожье
Військові у Запоріжжі посилено патрулюють режимні об'єкти

Військові у Запоріжжі посилено патрулюють режимні об'єкти

З метою недопущення будь-яких провокаційних чи диверсійних дій,у Запоріжжі посилили патрулювання Дніпровської ГЕС.

З 16 лютого військовослужбовці 9 полку оперативного призначення імені Героя України Богдана Завади Національної гвардії України спільно зі співробітниками Національної поліції прийняли під посилену охорону Дніпровську ГЕС в м.Запоріжжя, повідомляють на сторінці 3023 військової частини Нацгвардії України.

Для забезпечення надійного захисту важливого об’єкту критичної інфраструктури, залучено військову техніку та кінологів зі службовими собаками. Нацгвардійці та поліцейські несуть службу цілодобово.

Основним їхнім завданням є недопущення проведення будь-яких провокаційних чи диверсійних дій, виявлення підозрілих предметів, а також несанкціонованого проникнення на територію ГЕС. Для того, щоб ситуація залишалась контрольованою, під час здійснення превентивних заходів, правоохоронці перевіряють транспортні засоби та документи громадян.


Читайте також:

У Запорізькій області троє неповнолітніх хлопців викрали два легковики, – ФОТО

У двох мешканців Запоріжжя виявили наркотиків на два мільйони гривень, бойову гранату та зброю, – ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

17

Вася2022-02-22 15:02:19
Стефанія - ти повія немита. Я вже не хочу тебе "мати". Фу. Хіба так можна?
Стефанія2022-02-22 14:54:49
Вася краще вiдсмокчи усім сепарам,як ти смокчешь Путлеру, підстилка ты говняна!
Вася2022-02-22 12:22:41
Стефанія - кращє зніми свій ліфчік. Я встромлю Тебе поміж твоїх грудей! Сугс.
Вася2022-02-21 13:58:01
и еще. Чисто технический вопрос о плотине. В инете полно информации о том как взорвали Днепрогес фашисты и советские войска. Там было заложено несколько вагонов взрывчатки. Вагон - это 60 тонн, и их несколько. Но даже лично сам В.Путин не сможет незаметно пронести и заложить под Днепрогес несколько жд вагонов с динамитом. Ну, разве что Илон Маск может ему помочь. Честно говоря вопрос тут даже не политический, а технический. Желто-блокитная саркома поразила ваш мозг основательно. Жить с таким диагнозом вам всем недолго.
Вася2022-02-21 13:49:59
Потрульный2022 - вчи мову, кацапська собако. Хто тобі дозволив відповідати за всю країну? Ти її що, приватизував? А ну покажу Державний Акт на право власності, володіння чи розпорядження цією землею чи всіма українцями. Це моя країна! Не буде тут ніякого НАТО. Україна має бути в ОДКБ. І крапка! А ти - чємодан, вокзал, Брюссєль/ Амстердам/Лос-Анжєлєс. Яцєнюча тварина чєкає тебе. Будеш також сидіть в Майамі-Біч та пердіть про "окупацію".
Патрульный2022-02-20 15:18:29
Запорожцы будут до последнего оборонять свой город,потому фашистам кричащим и рвущим жопы Путин прийди здесь не место! В Ростов бегите и в палатках живите,русские братья вас в палатках и будках поселят и кость с помоями в миску кинут,не более того!
Стефанія2022-02-20 15:14:13
Вася,я зніму труселя та насру тобі у рота, щоб не базікало дурню!
Н.Озеров2022-02-20 14:34:37
Не-е-е-ет! Такой ЕС, который нам, жителям г.Запорожье, предлагает ЗП инсионерка, трижды не нужен. Все уже понятно.
ЗП2022-02-20 12:43:25
Еврокомиссар,Вася,и Прохожий,три якобы человека в одном лице,пошёл Нах@й отсюда,с нашей страны,чемодан, вокзал,Ростов,а лучше на кладбище пиз@уй,такое гнилое существо,пыль между ногами вообще существовать не должно,тупое недоразумение, которое высрали каким то чудом из пиз@ы твоей мамки. .!. СВОБОДЕН!
прохожий2022-02-20 07:26:29
ЗП, эта ситуация только в твоем школярском воспаленном недогипофизе.
Вася2022-02-19 22:35:24
Стефанія - сдохни сама мразота!
Вася2022-02-19 22:34:58
ЗП якщо б я тебе зпіймав - ти б дуже жорстко відповів. Будь ты и твоя голимая фашистская семья проклята. Что б ты, твои родители, жена и дети поумирали страшной смертью. Сдохни бандеровская тварь!
Стефанія2022-02-19 21:32:53
Слава Україні! Героям Слава! Смерть ворогам та окупантам!
ЗП2022-02-19 21:27:15
Вася,твоё мнение на уровне моей ширинке,закрой рот и вали отсюда,мразь!
Вася2022-02-19 19:59:50
я тоже носю таку ж зєльону безрукавку. Тільки в отлічії от поліцаїв - Ми будуємо Державу (дорожня інфраструктура). Тільки ми не ПОЛІЦАЇ, людей не мордуєм за політичні переконання. РС ЗП - ти довбойоб. Та іщє і безграмотний. І іщє. Якщо ти "ЗП" патріот України - маєш собако розмовляти та писати Державною українською мовою. В 2014 році галицьке бидло говорило - мова агресора, мова окупанта, кацапська мова. Что же ты, желтоблокитная мразота галдишь по-русски?
ЗП2022-02-19 16:09:27
Проезжий,с такой ситуацией как сейчас творится,со стороны бандитов сепаров вполне всё возможно,бобахнет плотина,и сотни тысяч жертв и потоп,такие объекты круглосуточно нужно охранять и спокойствие граждан.
проезжий2022-02-19 14:08:45
"Ищите и обрящите". Не жаль наших денег?