USD: EUR:
... в Запорожье
У ЗОВА розповіли, коли випускники шкіл отримають документи про освіту

У ЗОВА розповіли, коли випускники шкіл отримають документи про освіту

Йдеться також і про документи випускників із тимчасово окупованих територій. Складено перелік шкіл, де діти їх можуть отримати.

Про це повідомила директор Департаменту освіти та науки Запорізької ОВ Людмила Бухаріна.

Документи в Запорізьку область прийдуть 28 червня. Після цього їх передадуть на територіальні відділи освіти, а потім до шкіл. Всі випускники або особи, що їх представляють, зможуть їх отримати. Усі встигнуть зареєструватися та своєчасно подати свої заяви, – повідомила Людмила Бухаріна.

Після доставки документів до Запоріжжя, їх максимально швидко передадуть до територіальних відділів освіти міста та надалі до шкіл (включаючи документи випускників із тимчасово окупованих територій). Видача документів про освіту розпочнеться 30 червня.

Випускники шкіл м. Запоріжжя отримають відповідні документи у навчальних закладах, як це було раніше. Мешканцям районів, тимчасово окупованих, затверджено перелік навчальних закладів, де вони можуть отримати свої документи. Зі списком шкіл ви можете ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/BKA1ymv .

Раніше ми повідомляли, що з 1 вересня у школах Мелітополя дітей збираються навчати за російською програмою. У навчальних закладах мають намір запровадити «стандарти» Росії. Крім того, учнів хочуть залучати до участі у різних російських конкурсах та олімпіадах.

Читайте також:

«Стандартна такса – 50 тисяч гривень»: в Енергодарі окупанти викрадають людей заради викупу

У Запорізькій області командири окупантів закликають їх вбивати мирних жителів, щоб позбавлятися свідків

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0