USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі вирішили, як боротися зі стихійним паркуванням

У Запоріжжі вирішили, як боротися зі стихійним паркуванням

На сайті мерії з’явився проект рішення про створення служби інспекторів з паркування

У Запоріжжі хочуть створити службу інспекторів з паркування, співробітники якої будуть штрафувати водіїв за порушення правил зупинки та стоянки. Такий проект рішення сесії міськради з’явився на сайті мерії.

Департамент правового забезпечення Запорізької міської ради проаналізував приклади таких міст України, як Київ, Львів, Харків, Луцьк, Одеса, Чернівці, Ужгород, та сусідніх Мелітополя й Дніпра, в яких вже працюють інспектори з паркування. У цих містах такі служби вже приносять дохід до міського бюджету. За рахунок штрафів за неправильну парковку лише у 2019 році в бюджет Дніпра надійшло 3,4 млн.грн, Львова — 5,5 млн.грн. А за 6 місяців роботи інспекторів з паркування в Луцьку їхній бюджет поповнився на 1,2 млн.грн.

Але, як стверджують в мерії, місія інспекторів з паркування полягає не лише в наповненні бюджету — їхня робота буде сприяти підвищенню безпеки жителів під час очікування громадського транспорту, поліпшення якості руху на дорогах, зменшення заторів тощо.

Передбачається, що штраф за неправильне паркування складатиме 510 гривень. А у випадках, коли неправильно припарковане авто створює небезпеку оточуючим, можлива евакуація транспортного засобу.


Читайте також:

В одному із запорізьких скверів заборонили кататися на скейтах

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

3

Rumatha2019-11-14 08:27:10
Весь проспект ёлочкой запаркован, как следствие, минус одна полоса, плюс пробки и заторы. Дороги расширяйте, мэрия!!!!
Бука2019-11-13 23:33:52
Так 73% умоляли об этом!
Избиратель2019-11-13 22:53:12
У новой власти только одно на уме: ну как ещё ободрать народ?