USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі відкрилася виставка модного одягу XX століття, — ФОТО

У Запоріжжі відкрилася виставка модного одягу XX століття, — ФОТО

На виставці представлені експонати 1917 року, яскраві моделі 20-х та 60-х років, а також модний одяг всіх років аж до 90-х

“Мода зі старого комода” — так називається виставка одягу, взуття та аксесуарів XX століття, що відкрилася в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї. Як повідомляє “Укрінформ”, на виставці представлено близько 200 експонатів модних нарядів, сумочок, чобіт, капелюхів та іншого, що було модно в свої роки з початку і до кінця минулого століття.

Передати атмосферу модного одягу XX століття допомогли актори, запрошені на виставку.

Як розповіла начальниця відділу історії краю Зоя Попандопуло, в музеї планують провести показ високої моди. А перед ним, співробітники музею вирішили показати запоріжцям та гостям міста, що ж було модно носити в минулому столітті.

— Виставку організували за п’ять днів. Речі в прямому сенсі діставали зі старих комодів наших мам та бабусь, дещо було в музейному фонді, — поділилася співробітниця музею.

Серед яскравих експонатів модного одягу XX століття – чоловічий полотняний костюм, виготовлений в 20-і роки і нейлонова сорочка – мрія модників 60-х.


Читайте також:

У Запоріжжі нарешті знесуть постамент, на якому стояв Ленін

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

0