USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі засудили поліцейського-хабарника: його оштрафували та позбавили посади

У Запоріжжі засудили поліцейського-хабарника: його оштрафували та позбавили посади

За 8 тисяч хабара вже екс-поліцейський сплатить 25,5 тисяч

1 листопада 2019 року Жовтневий районний суд Запоріжжя визнав винним співробітника патрульної поліції за вимагання та отримання хабара, оштрафувавши його на 25,5 тисяч гривень і позбавивши права обіймати посади в правоохоронних органах на строк 3 роки. Про це “Першому Запорізькому” стало відомо з судового реєстру.

Факт отримання хабара стався ще влітку 2017 року. На зупинці громадського транспорту “Площа Пушкіна” патрульний поліцейський помітив, що водій Honda Accord знаходиться в стані алкогольного сп’яніння. Патрульний заявив, що змушений скласти протокол, на що водій став пропонувати 8 тисяч гривень для того, щоб уникнути штрафу.

У суді поліцейський свою провину визнав частково, заявивши, що даний інцидент був спровокований СБУ. А саме, чоловік розповів, що коли він з напарником патрулював територію, в районі Уральських казарм водій Honda Accord підрізав їх службовий Toyota Prius, після чого ще раз на їхньому шляху порушував ПДР.

Відреагували поліцейські лише тоді, коли помітили Honda, припарковану з порушенням правил на зупинці транспорту.

За словами поліцейського, водій легковика почав натякати на якихось спільних знайомих, і дав поліцейському грошей. За словами патрульного, він не знав ані суми, ані за що йому дали гроші. Потім водій Honda Accord попросив інспектора поліції супроводити його до ТЦ “Україна”. І, як тільки вони почали прямувати у бік ТЦ, були зупинені співробітниками СБУ.

Суд взяв до уваги і показання свідків, і докази, у вигляді аудіозапису, а також мічених купюр, а також врахувавши незаконні провокації спецслужб, однак винним у вчиненні кримінального правопорушення визнав. Як покарання: штраф 25,5 тис.грн та позбавлення прав на три роки обіймати посади в правоохоронних органах.

Відомо, що екс-поліцейський на даний момент працює кухарем в «Karsi Хоровац».


Читайте також:

Робітницю поштового відділення в Запорізькій області засудили на рік в’язниці за привласнення грошей

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

1

Адвокат2019-11-10 17:36:13
Пьяные водители. Возите с собой меченые купюры. Чтобы давать взятки. И вам будет благодать!