USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі

У Запоріжжі "накрили" черговий конвертцентр, через який "відмили" близько 240 мільйонів, — ФОТО

Організатори “конверта” обслуговували підприємців зі столиці та трьох областей

На території Запорізької області працював міжрегіональний конвертаційний центр, організатори якого допомагали переводити гроші в готівку підприємцям із Запорізької, Дніпропетровської, Київської областей, а також міста Київ. Про це повідомляє прес-служба ДФС України.

Запорізькі співробітники ДФС, разом з оперативниками СБУ та слідчими прокуратури, виявили та припинили незаконну діяльність конвертаційного центру, який надавав послуги з мінімізації податків, переведення безготівкових коштів у готівку, безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ та подальшої легалізації коштів.

Слідство встановило, що організатори створили низку фірм, на рахунку яких компанії реального сектора економіки перераховували кошти нібито за отримані послуги та/або реалізовані товари.

Всього за 2018-2019 роки через конвертцентр пройшло близько 240 мільйонів гривень.

” За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісному приміщенні «конверту» та за адресами проживання фігурантів, вилучено 675,4 тис. грн. та 15 тис. євро необлікованої готівки, печатки підконтрольних компаній та їх фінансово-господарські документи, електронні носії інформації, які містять докази злочинної діяльності, чорнові записи, чекові книжки, комп’ютерну техніку та ін. докази у кримінальному провадженні”, — повідомили в ДФС.


Читайте також:

Двоє запорожців створили власний конвертаційний центр, через який вивели 100 млн грн

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

1

Незнайка2019-11-08 22:14:38
Неужели Зеленский прикрутит благодатный фонтан наличных, который низвергается на больших чиновников??? Доллар уже по 24,5.