USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій облдержадміністрації назвали розмір середньої зарплати в області

У Запорізькій облдержадміністрації назвали розмір середньої зарплати в області

За даними облстату в Запорізькій області середня зарплата в 2,6 рази перевищує мінімальну

Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної державної адміністрації.

Розмір реальної заробітної плати (з урахуванням споживчих змін) за період з січня по липень 2019 року збільшився на 12,2% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Середня зарплата в липні 2019 року вища на 22,1%, ніж у липні 2018 го.

Таким чином, станом на липень цього року, середня зарплата одного працівника в Запорізькій області склала 10924 грн, що в 2,6 рази перевищує розмір мінімальної зарплати (4173 грн).

За даними обласного управління статистики, найвища зарплата зафіксована у працівників добувної промисловості і розробці кар’єрів (20074 грн), поставки електроенергії, газу та кондиціонованого повітря (17425 грн), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і обладнання (17 193 грн ), виробництва коксу та продуктів нафтопереробки (17159 грн), виробництва меблів, іншої продукції, ремонту та монтажу машин (17048 грн).

Найменша зарплата в області — у співробітників текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, тимчасового розміщення та організації харчування, операцій з нерухомістю.


Читайте також:

За кого готові більше платити: названі найбільш високооплачувані вакансії в Запоріжжі

0