USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі засудили викладачів, які видали

На Запоріжжі засудили викладачів, які видали "корочку" учаснику АТО

Поки чоловік перебував в Авдіївці, викладачі мелітопольського ПТУ присвоїли йому розряд й видали свідоцтво про підвищення кваліфікації

Як повідомляє “Наші гроші.Запоріжжя”, 17 грудня 2019 Мелітопольський міськрайсуд виніс вирок Віктору Сазонову, Олександру Клочку, Олександру Залогіну та Івану Потеряєву , призначивши кожному штраф в розмірі 850 грн й один рік заборони проводити атестацію.

Всі четверо — викладачі Мелітопольського багатопрофільного центру професійно-технічної освіти. В цей навчальний заклад у 2017 році невстановлена ​​особа подав документи і був зарахований на чотиримісячні курси для отримання професії помічника машиніста тепловоза.

Однак в листопаді 2017 року чоловік пішов за контрактом до АТО і поїхав у відрядження до Авдіївки, де знаходився по травень 2018-го.

А в лютому 2018 року в навчальному закладі відбулося засідання кваліфікаційної комісії для атестації учнів і присвоєння їм відповідних кваліфікацій. Членами комісії були Сазонов, Клочко, Залогин і Потеряєв.

Вони й внесли недостовірні відомості щодо складання випускних іспитів чоловіком, який фізично перебував у АТО в протокол, а потім власноруч підписали цей документ. Так, АТОвець, не перебуваючи на іспиті, отримав розряд і свідоцтво про підвищення кваліфікації (слюсар з ремонту рухомого складу і помічник машиніста тепловоза).


Читайте також:

Мелітопольський суд оштрафував водія, який врізався в паркан біля ринку

У Запорізькій області чоловік заліз на новорічну ялинку

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

1

Холмс2019-12-24 20:55:54
Если особа не встановлена, то как стало известно, что она служит в АТО? А может и в АТО оно так же числилось, как в ПТУ?