USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізькому суді родичі обвинувачених в бандитизмі погрожували журналістам, — ВІДЕО

У запорізькому суді родичі обвинувачених в бандитизмі погрожували журналістам, — ВІДЕО

В Орджонікідзевському райсуді обирають запобіжний захід затриманим в суботу членам злочинного угрупування

Сьогодні, 2 грудня, в Орджонікідзевському районному суді Запоріжжя проходить слухання про обрання запобіжного заходу п’ятьом членам організованого злочинного угруповання, яких затримали 30 листопада з застосуванням зброї та БТР.

Як ми вже повідомляли раніше, в суді зібралося багато народу — стежити за ходом подій прийшли журналісти запорізьких та всеукраїнських ЗМІ. Але також до залу суду прийшли родичі та друзі обвинувачених.

Останні стали перешкоджати журналістській діяльності, намагалися вихопити телефон з рук журналіста, заважали зйомці операторам, і відкрито погрожували. Відео з погрозами в бік журналістів опублікував сайт “Вмєстє”.

“Петляй звідси! І не знімай … Я зараз розіб’ю тобі об голову”, — кричала журналісту молода жінка, за попередньою інформацією родичка Аветисяна, що разом з двома синами організував злочинне угрупування.

Банда Аветісянів займалася розбоєм, крадіжками, викраденням автомобілів, викраденням людей з метою вимагання грошей. Коли на їхній слід вийшли правоохоронці, вони погрожували фізичною розправою начальнику одного зі спецпідрозділів.

Відео журналіста сайту “Вмєстє”

Станом на 19:30 суд обрав запобіжний захід трьом членам угруповання. Їх посадили під арешт на 60 діб без права внести заставу.


Читайте також:

Мати, яка задушила новонародженого немовляти в туалеті вокзалу, отримала рік умовно

У Запоріжжі чоловік викрав візок із супермаркету й потрапив під суд

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

1

а вот и он2019-12-10 21:20:13
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009161516914&ref=br_rs