USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькому музеї «Фаетон» відкрили нову виставкову залу з раритетними експонатами - ФОТО

У Запорізькому музеї «Фаетон» відкрили нову виставкову залу з раритетними експонатами - ФОТО

Вчора, 8 серпня, в запорізькому музеї ретротехніки “Фаетон” відкрили нову експозицію, присвячену побуту минулого століття.

У новому виставковому залі співробітники музею помістили коллекцію магнітофонів “Весна”, пральні та швейні машинки, пилососи, електробритви, саморобний самогонний апарат минулого сторіччя, рекламні листівки та багато іншого. Всі експонати збирали протягом багатьох років, передає 061.

У новому політехнічному залі можна побачити не тільки техніку, але і вінілові пластинки, сервіс, елементи декору. Більшу частину експонатів музею подарували, щось купувалося на стихійних ринках і барахолках

– Тут представлені дуже рідкісні речі. Наприклад, є музичний центр, випущений в Німеччині в 1948 році. Це величезна тумба, в яку вмонтовано радіоприймач, програвач для грамплатівок і магніфотофон. У нас представлена ​​більш-менш повна колекція магнітофонів “Весна”. Зал сформований, але нам потрібно зрозуміти, як будуть проходити екскурсії. Дітям цікаво буде дізнатися, що таке дисковий телефону і телевизор без пульта управління. А ось над екскурсіями для дорослих потрібно пропрацювати. Ми знову починаємо вчитися, – зазначив співробітник музею Семен Мушер.

0