USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізькому аеропорту за 60 мільйонів гривень замінять світлосигнальне обладнання

У запорізькому аеропорту за 60 мільйонів гривень замінять світлосигнальне обладнання

Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» підписало договір на 61,5 мільйони гривень на заміну світлосигнального обладнання з харківською фірмою «Енергосинтез-2006». Про це повідомляється в системі електронних торгів «Prozorro».

Авторський нагляд майже на 200 тисяч гривень буде здійснювати фірма з Київської області «Інтеграл Системс», яка також брала участь в торгах. Договір з нею по безконкурсній системі був підписаний ще 12 липня.

Реконструкцію та пусконалагоджувальні роботи по системі світлосигнального обладнання планують завершити вже до листопада. До кінця року їй введуть в дію і підготують персонал.

Виробником обладнання є компанія «ADB Safegate Finland Oy» (Фінляндія).

До кінця літа підряднику належить закупити обладнання для системи електроживлення, світлосигнальну апаратуру, обладнання системи управління і моніторингу, високовольтні і низьковольтні кабелі, провести будівельні роботи, облаштувати фундаменти для ССО, колодязі і облаштування каналізації для живлення нових вогнів.

Система управління і моніторингу PLC ALCMS Basic обійдеться в 6,2 мільйона гривень. Ще 8,23 мільйона гривень відведено на 220 комплектів вогнів наближення і світлового горизонту по 37 тисяч гривень за комплект.

Гарантійний термін на роботи становить 10 років, на обладнання – 4 роки. На заробітну плату передбачено 1,45 мільйона гривень, а на матеріальні ресурси 10,4 мільйона гривень.

До робіт будуть залучатися будівельники, монтажники, водії спецтранспорту, пусконалагоджувальний персонал.

Саме фінансування ведеться за рахунок коштів міського бюджету в два етапи: червень (18,4 мільйона гривень) і жовтень – 43,1 мільйони гривень.

Всі монтажні роботи згідно з графіками робіт повинні стартувати з вересня. Йдеться про монтаж обладнання системи електроживлення, протяжку кабелів, монтажі колекторів і трансформаторів, системи ССО, управління і моніторингу.

Нагадаємо, що заміна світлосигнального та радіотехнічного обладнання покликана підвищити якість прийому і відправки літаків, безпеку і регулярність польотів із запорізького аеропорту.

1

У запорізькому аеропорту за 60 мільйонів гривень замінять світлосигнальне обладнання | Actual Today2019-07-15 07:43:04
[…] Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» підписало договір на 61,5 мільйони гривень на заміну світлосигнального обладнання з харківською фірмою «Енергосинтез-2006». Про це повідомляється в системі електронних торгів «Prozorro», інформує «Перший запорізький». […]