USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізькій школі побудуть новий корпус за 50 мільйонів гривень, – ФОТО

У запорізькій школі побудуть новий корпус за 50 мільйонів гривень, – ФОТО

У запорізькій школі «Перспектива» планують побудувати новий корпус. Загальна вартість проекту – близько 50 мільйонів гривень.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив виконуючий обов’язки мера, секретар міської ради Анатолій Куртєв.

За словами очільника міста, ліцей «Перспектива», що знаходиться в Шевченківському районі Запоріжжя, один із провідних навчальних закладів нашого міста. Втім, у ліцеї існує дефіцит навчальних приміщень.

Корпуси ліцею розташовані в будівлях двох колишніх дошкільних закладів освіти. В закладі немає повноцінних спортивної та актової залів, не вистачає навчальних класів. Їдальня розташована в дуже маленькому приміщенні.

Всі ці проблеми, розповідає секретар міської ради, можна вирішити, побудувавши третій навчально-спортивний корпус. Завдяки цьому в навчальному закладі зможуть з’явитися нові класи, дві сучасні спортивні зали з роздягальнями та тренерськими, актова зала. Крім того, тут додатково матимуть змогу навчатися ще 200 учнів.

«Будівництво цього корпусу було розпочато кілька років тому. Починаючи з 2015 року, з міського бюджету на це виділялися кошти: мільйон гривень на підготовку проектно-кошторисної документації та близько восьми мільйонів гривень на будівництво. Але в 2018 році фінансування було призупинено. Вже кілька років недобудова стоїть та починає руйнуватися. Якщо будівництво не відновити, всі проведені раніше роботи виявляться даремними. На сьогодні триває коригування проекту будівництва. Його приблизна вартість складатиме близько 51 мільйону гривень, – розповів Анатолій Куртєв. – Маємо забезпечити якісний процес навчання запорізьких дітей. Тому ми подали Ліцей «Перспектива» до списку об’єктів програми Президента України «Велике будівництво». Загалом на включення до програми ми пропонуємо 15 запорізьких об’єктів. Реконструкція «Перспективи» є одним з пріоритетних проектів».

У деяких школах учні 5-11 класів повернулися за парти


Читайте також:

У Запоріжжі звільнився директор міського департаменту освіти та науки

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Щи2021-11-17 14:27:43
Не х...й делать! Я вам в 10 раз меньше 50 лямов, выстрою больше и качественней, чем какой-то вонючий куртев!