USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій ОДА пояснили, навіщо вимагали економити на преміях і надбавках для бюджетників

У Запорізькій ОДА пояснили, навіщо вимагали економити на преміях і надбавках для бюджетників

Перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров прокоментував опубліковане в ЗМІ внутрішнє розпорядження ОДА керівникам установ культури, охорони здоров’я та освіти про скорочення витрат на преміювання та стимулювання співробітників.

Про це повідомляє «Перший Запорізький».

За словами Івана Федоров, це розпорядження не означає тотальне скорочення всіх доплат працівникам установ, які перебувають на балансі обласної ради, а повинно було стимулювати керівників раціонально розподіляти витрати.

«Чому з’явився це лист? Наприкінці 2019 роки склалася ситуація, коли в одній з лікарень області, ми не змогли виплатити навіть базову зарплату. Тому що на початку роки не був правильно підготовлений бюджет лікарні. У першому півріччі були виплачені всі надбавки і вже до кінця року в закладі не змогли платити навіть базову зарплату. Щоб ситуація не повторилася, був написаний цей лист, – розповів Іван Федоров. – Сьогодні немає загрози виплати заробітної плати, в обласному бюджеті є гроші на це в повному обсязі. Якщо порівнювати з 2019-м роком, виплати навіть збільшені – в середньому на 11,2%. 10 грудня обласна рада погодила бюджет, в якому ми передбачили витрати на заробітну плату. По закладах охорони здоров’я рівень зарплати збільшений на 11%, соціального захисту – на 19%, освіти і науки – на 8,7%, культури – 23%, молоді та спорту – на 19%, служби у справах дітей – на 9% ».

Більш «раціональний» розподіл надбавок до зарплати заступник глави області також пояснив тим, що в рамках реформи до 1 квітня всі медичні установи перейдуть на пряме фінансування з Національної служби здоров’я. З цієї причини, говорить Федоров, у обласної ради не повинно бути заборгованості перед закладами охорони здоров’я.

Як уже писав «Перший Запорізький, 17 січня, перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров підписав наказ про скорочення виплат надбавок і премій співробітникам установ освіти, культури та медицини.

Скоротити виплати бюджетникам Федоров пропонувалося в зв’язку з «обмеженим фінансовим ресурсом обласного бюджету».


Читайте також:

В запорізькому гуртожитку поліція та медики врятували маленьку дитину з антисанітарних умов, — ВІДЕО

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

1

Экономист2020-01-28 22:15:47
Министрам на премии не хватает. Вот и ввели экономию на местах.