USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області закуповують комп'ютери, меблі та дидактичні матеріали для Нової української школи

У Запорізькій області закуповують комп'ютери, меблі та дидактичні матеріали для Нової української школи

Про це стало відомо сьогодні, 17 липня, в ході наради в Запорізькій облдержадміністрації щодо впровадження реформи в системі освіти.

Заступник губернатора з гуманітарних питань Едуард Гугнін провів нараду з територіями щодо розподілу субвенції в 35 мільйонів гривень на закупівлю меблів, комп’ютерної техніки і дидактичних матеріалів для перших класів в школах області в рамках реформи “Нової української школи”.

Відомо, що на сьогоднішній момент тільки три райони області в повній мірі освоїли кошти. Решта – все ще проводять процедуру закупівлі та підписують договори з підрядниками про закупівлю товарів. Заступник губернатора зажадав, щоб чиновники не розслаблялися і не забували, що мова йде про держсубвенцію і всі гроші повинні піти на меблі і техніку до 1 вересня.

У Запоріжжі встигли закупити 272 ноутбука для “Нової української школи” і тільки оголосили торги із закупівлі дидактичних матеріалів. Що ж стосується меблів, то на сьогодні тільки в Вознесенівському районі встигли закупити парти і стільці, а в інших районах добігає кінця тендерна процедура. Чиновники з департаменту освіти стверджують, що в цьому році вони встигнуть закупити все необхідне до початку навчального процесу.

Нагадаємо, що за повідомленням Міністерства освіти України, на сьогодні Запорізька область спільно з Івано-Франківської знаходяться в рейтингу відстаючих серед інших регіонів України з освоєння коштів державної субвенції. Співфінансування місцевих органів самоврядування для НУШ по країні становить близько 30%.

0