USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області завершують будівництво нової дороги до найпопулярнішого курорту, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запорізькій області завершують будівництво нової дороги до найпопулярнішого курорту, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запорізькій області завершується відновлення дороги у напрямку Кирилівки.

Про це повідомляє компанія-підрядник «Автомагістраль-Південь».

Поточний середній ремонт автотраси Т-08-20 «Якимівка-Кирилівка» на Запоріжжі виходить на фінішний етап – на об’єкті протяжністю 41,6 км завершено влаштування верхнього шару покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

На даний момент спеціалісти компанії виконують на ділянці облаштування з’їздів та примикань, влаштування тротуарів, в’їздів у двори та відновлення водопропускних труб. Паралельно проводиться укріплення узбіч та розчищення придорожньої смуги від чагарників та дрібнолісся. Незабаром стартуватимуть роботи із встановлення бар’єрного огородження, нових дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки.

Нагадаємо, відновлення траси Т-08-20  розпочалось на початку травня на ділянці км 2+848 – км 44+415 від селища Якимівка у напрямку селища Кирилівка. Загальна вартість ремонту дороги – 632,9 мільйонів гривень. Було зроблено фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, влаштування двох шарів покриття,  облаштування автобусних зупинок тощо.

Дорогу будували у дві зміни будували 210 працівників з допомогою 100 одиниць спецтехніки. Остаточно завершити роботи планується у серпні.

Нагадаємо, автотраса Т-08-20 протяжністю 41,6 кілометрів проходить територією Якимівського району Запорізької області через населені пункти Кирилівка, Лиманське, Шелюги, Мала Тернівка та Якимівка.

Історична подія: в Запоріжжі монтують останню секцію вантового моста через Дніпро, – ВІДЕО


Читайте також:

Відчуй місце сили: відбулася всеукраїнська презентація брендингу запорізької Хортиці

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0