USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області за 50 мільйонів будують новий міст: обіцяють закінчити до кінця року, – ФОТО

У Запорізькій області за 50 мільйонів будують новий міст: обіцяють закінчити до кінця року, – ФОТО

У Мелітопольському районі Запорізької області триває будівництво нового мосту через річку Молочна.

Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг в Запорізькій області.

Капітальний ремонт моста під Мелітополем на ділянці км 453+013 автодороги державного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ почали 7 вересня.

Цей міст протяжністю 136, 8 погонних метрів побудували і ввели в експлуатацію в 1969 році. З тих пір і до сьогодні капітальний ремонт моста не виконувався.

В даний момент на об’єкті проводиться ремонт аварійних ділянок прогонової будови, виконуються роботи по закладці тріщин в бетоні на стійках моста, розпочато роботи з підйому прогонової будови і ремонту зон спирання балок, тривають роботи з антикорозійного захисту залізобетонних конструкцій моста.

Вже зроблені роботи з розбирання асфальтобетонного покриття на мосту з підходами, загальною довжиною 300 метрів. Крім цього, будівельники провели розбирання існуючої монолітної залізобетонної плити проїзду.

Згідно з підписаною угодою будівельні роботи планують закінчити до 23 березня 2021 року. Але підрядна організація – ТОВ «Мостобудівельний загін № 112» – пообіцяла виконати ремонтні роботи посиленими темпами і завершити в поточному році. Вартість робіт – 50 мільйонів гривень.

Нагадаємо, на період ремонтних робіт, рух автотранспорту на ділянці траси, де ведеться будівництво, закрито. Рух здійснюється через об’їзну автомобільну дорогу загального користування державного значення М-14-03 через Мелітополь.

Як зараз виглядає занедбаний дитячий табір «Чайка» в Запоріжжі на Хортиці, – ФОТОРЕПОРТАЖ


Читайте також:

Назад у минуле: якими були легендарні кафе радянського Запоріжжя, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0