USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області стягнули понад 300 мільйонів гривень боргу з виплати аліментів

У Запорізькій області стягнули понад 300 мільйонів гривень боргу з виплати аліментів

У Запоріжжі відбулося засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за виконанням рішень про стягнення заборгованості по сплаті аліментів. У заході взяли участь співробітники управління юстиції, обласного центру зайнятості та управління Держпраці.

Так в ході засідання з’ясувалося, що державними виконавцями з початку року було стягнуто понад 312 мільйонів гривень заборгованості по аліментах на користь більше 24 тисяч дітей. Про це повідомляють в прес-службі Запорізької ОДА.

Крім цього, 151 боржника по аліментах було направлено на відбування суспільно корисних робіт за несплату аліментів, в результаті чого на користь дітей було стягнуто понад 366 тисяч гривень.

Фахівці нагадують, що за невиплату аліментів передбачено залучення до виконання суспільно корисних робіт. Якщо один з батьків не платить аліменти по три-шість місяців, то в справу вступає виконавча служба. Вся плата перераховується на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.

0