USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області винесли вирок ще чотирьом колаборантам, які працюють в окупаційних органах влади

У Запорізькій області винесли вирок ще чотирьом колаборантам, які працюють в окупаційних органах влади

У Запоріжжі за матеріалами СБУ до різних термінів позбавлення волі заочно засудили чергових колаборантів, які обіймають «посади» в органах місцевої влади та силових структурах на тимчасово окупованих територіях.

Про це повідомляє Запорізька обласна віськова адміністрація з посиланням на СБУ.

Зокрема, 10 років позбавлення волі отримала уродженка АР Крим, яка з початком повномасштабного вторгнення перейшла на бік ворога та почала співпрацювати з окупантами.

У серпні 2022 року її призначили заступницею директора так званого «департамента здравоохранения военно-гражданской администрации Запорожской области», а у грудні 2022 року її підвищили та призначили заступницею міністра «министерства здравоохранения Запорожской области».

У цьому «кріслі» вона виконувала завдання кремлівського режиму щодо переформатування медичної галузі регіону під потреби російських окупаційних угруповань. За її вказівкою місцеві лікарні переобладнали у військові шпиталі для прийому поранених загарбників.

Іншого колаборанта заочно засудили до 8 років позбавлення волі. Зловмисником виявився мешканець Бердянського району, який прийняв пропозицію представників збройних формувань РФ та добровільно обійняв посаду начальника так званого «отдела ЖКХ ВГА г. Бердянска и Бердянского района».

Також до 8 років позбавлення волі заочно засуджено мешканця Мелітопольського району, який з початком окупації теж підтримав загарбників і запропонував їм свою допомогу у війні проти України. За це його призначили начальником окупаційного «Весёловского районного центра занятости».

Ще один ворожий поплічник — колишній поліцейський, якого звільнили з поліції через службову невідповідність, отримав 13 років позбавлення волі. Тепер він працює командиром відділення патрульно-постової служби у незаконно створеному «Веселовском отделении ГУ МВД в Запорожской области».

Суд визнав їх винними у колабораційній діяльності. Документували їхню злочинну діяльність співробітники Управління СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

Під час обстрілу Степногірська Запорізької області загинув чоловік


Читайте також:

Намагалися закріпитися у зруйнованих будівлях: бійці показали влучні удари по ворогу на Запорізькому напрямку, — ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0