USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області відновили електропостачання для понад 1350 споживачів

У Запорізькій області відновили електропостачання для понад 1350 споживачів

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 1353 домогосподарств на території обслуговування Оріхівського райвідділення, що були знеструмлені раніше через ворожі обстріли.

Про це повідомляє пресслужба енергокомпанії.

Також у Запоріжжі цієї ночі внаслідок технологічного порушення без світла залишилися 1000 родин, втім вже протягом години всі вони були заживлені. На ранок в обласному центрі мають місце 3 одиничних відключення.

По Гуляйпільському районному відділенню та Степногірській дільниці через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи вчора не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Веселівському, Кам’янсько-Дніпровському, Токмацькому, Більмацькому та Розівському районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

Загалом станом на 7:00 10 січня без енергопостачання залишаються 24 534 споживачі у 71 населеному пункті Запорізької області (за винятком тимчасово непідконтрольної території):

? Гуляйпільські електромережі – 12 311 абонентів;

? Оріхівські електромережі – 10 572 абоненти;

? Степногірська дільниця – 1 648 абонентів;

? Запорізькі міські електромережі – 3 абоненти.

За добу російські війська обстріляли 22 населених пункти Запорізької області


Читайте також:

У Запорізькій області російські окупанти обстріляли гуманітарну місію ООН

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0