USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області під час нересту браконьєри виловили риби на 333 тисячі гривень

У Запорізькій області під час нересту браконьєри виловили риби на 333 тисячі гривень

На водоймах Запорізької області майже закінчилася нерестова заборона. До 30 червня вона ще діє на придаткових системах річок.

В обласному управлінні Держрибагентства підвели підсумки рибоохоронних заходів під час заборони, повідомляє прес-служба відомства.

З 1 квітня держінспектори провели 558 рибоохоронних рейда. В результаті проведеної роботи були виявлені 489 порушень природоохоронного законодавства в галузі рибальства та реалізації водних біоресурсів.

Зокрема, були складені 331 протокол за ч.4 ст.85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 85 – за ч.3 ст.85 КУпАП (порушення правил рибальства), три – за ч.1 ст.88-1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів). Також були складені 43 протоколи за ст.88-1 КУпАП за реалізацію водних біоресурсів без відповідних документів.

Крім того, інспектори склали 27 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Загальна сума збитків, завданих рибному господарству, склала 333 тисяч 292 гривні. Всього за час нерестової заборони у порушників вилучили 4 195 кілограм риби і 635 заборонених знарядь лову. На ізольованому зберіганні до рішення суду затримані 34 транспортних засобів.

0