USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області повернули в держвласність ділянки землі на березі Азовського моря вартістю понад 37 мільйонів гривень

У Запорізькій області повернули в держвласність ділянки землі на березі Азовського моря вартістю понад 37 мільйонів гривень

Прокуратура забезпечила повернення земель на березі Азовського моря вартістю понад 37 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Так, було забезпечено виконання 13 судових рішень про повернення земель прибережної захисної смуги Азовського моря загальною площею 7,6 га вартістю понад 37 мільйонів гривень.

ідповідно до положень ст.60 Земельного кодексу України прибережні захисні смуги встановлюються з метою охорони поверхневих водних об’єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності.

Особливістю території Запорізької області є наявність земель прибережної захисної смуги Азовського моря та його лиманів. Указані землі, з урахуванням вимог Земельного та Водного кодексів України, мають обмежений режим використання.

Зокрема, вказані земельні ділянки не можуть перебувати у приватній власності фізичних та юридичних осіб. У постійне користування такі ділянки можуть надаватись лише державним підприємствам та організаціям. Будівництво об’єктів, окрім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних, на таких землях заборонено.

0