USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області вакцинувалися лише 28% жителів

У Запорізькій області вакцинувалися лише 28% жителів

На сьогодні вакциновано 28% жителів Запорізької області.

Про це стало відомо вчора, 11 жовтня, під час наради у Запорізькій ОДА, першим питанням якої була ситуація з темпами росту захворюваності на COVID19 та вакцинацією жителів області.

Минулого тижня область встановила рекорд – за добу робили понад 7 тисяч щеплень.

Зараз акцент на вакцинації освітян, держслужбовців, працівників громадських закладів. На сьогодні працівники запорізьких закладів освіти щеплені на 77,5% (перша та друга доза). Найкращий відсоток серед закладів професійної/професійно-технічної освіти – 87 %, працівники шкіл щеплені на 82%, садочків – на 75%.

Щодо щеплення держслужбовців – у Запорізькій облдержадміністрації вакциновано 83.8% працівників. У Бердянській районній державній адміністрації – 81%. У Пологівській  – 75,3%, Запорізькій – 73,6%, Василівській – 72 %, Мелітопольській – 70,5%.

Нагадаємо, з минулого тижня у Запорізькій області вакцинуватися можна не лише у поліклініках та пунктах масової вакцинації, а й у відділеннях «Укрпошти». За минулі вихідні послугою вже скористалося 80 пенсіонерів та працівників відділень запорізької «Укрпошти».

Запоріжжя за чотирма показниками вже знаходиться у червоній карантинній зоні: в лікарнях не вистачає ліжок для реанімації


Читайте також:

Запорізька інфекційна лікарня на 99% заповнена пацієнтами з COVID-19

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

корректор2021-10-13 13:46:12
"Уже" и "лишь". Ну-ну. Уволю.