USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області в Молочний лиман скидають фекальні стоки - ФОТО, ВІДЕО

У Запорізькій області в Молочний лиман скидають фекальні стоки - ФОТО, ВІДЕО

Про це стало відомо вчора, 18 липня, в ході проведення виїзної перевірки чиновників на території природно-заповідного фонду.

До складу комісії увійшли представники Кирилівської муніципальної служби, Національної поліції, екологічної інспекції Азовського моря, Приазовського національного природного парку

– Нами було виявлено і зафіксовано факт незаконного скидання фекальних вод в Молочний лиман. Це свинство здійснювалося з території б/о Райдуга. Сподіваюся, що цього разу бізнесу не вдасться “зарешать” дані факти, – прокоментував директор Національного природного парку Дмитро Воловик.

В результаті був складений акт обстеження території природно-заповідного фонду, де зафіксували скидання фекальних нечистот від однієї з баз відпочинку до берегової смуги.

Йдеться про порушення екологічного законодавства. Якщо ж правоохоронцям вдасться довести причетність певних осіб, то це може бути не тільки адміністративна та цивільна відповідальність, а в окремих випадках навіть кримінальна відповідальність.

1

В Молочный лиман одна из баз отдыха сливает фекальные нечистоты (ФОТО, ВИДЕО) | Портал Акцент2019-07-19 17:00:31
[…] этом сообщает «Первый […]