USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області за 24 мільйона гривен капітально відремонтують дитячий садок

У Запорізькій області за 24 мільйона гривен капітально відремонтують дитячий садок

У Запорізькій області за 24 мільйона гривен капітально відремонтують дитячий садок.

Про це повідомляють у обласній державній адміністрації.

Це – один з 12 масштабних проектів, які у 2021 році Запорізька область буде реалізувати за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Дитячий садок № 24 «Ластівка» почав працювати з 1964 року. Спочатку у дитсадку працювали 12 груп на 220 дітей. На сьогодні у закладі функціонує 7 груп, в яких виховується 159 дошкільників. Останній раз капітальний ремонт будівлі робили ще у 1993 році. Реконструція будівлі допоможе збільшити кількість вихованців дитсадка.

Під час капітального ремонут планують виконати заміну усіх інженерних систем будівлі (електрику, каналізацію, опалення тощо), ремонт вхідних груп; замінити віконні та дверні блоки на енергоефективні, замінити внутрішнє оздоблення приміщень, двері та покриття підлоги, створити систему пожежної сигналізації, провести енергоефективну модернізацію (утеплення фасаду, облаштування цоколю тощо), а також зробити благоустрій території та дитячих майданчиків.

Після реконструкції будівлі у дитсадку буде додатково відкрито 5 груп для дошкільного виховання 125 дітей віком від 3 до 6 років, зокрема інклюзивну групу і групу для дітей з затримкою психічного розвитку. З’явиться можливість підключення додаткового мультимедійного та комп’ютерного обладнання. Зменшення споживання теплової енергії внаслідок виконання енергоефективних заходів – 47 Гкал.

Вартість реалізації цього масштабного проекту – 24,6 мільйонів гривень. Обсяг фінансування з Державного фонду регіонального розвитку – 22,1 мільйона, залишок – з коштів місцевого бюджету.

У мерії Мелітополя вже показали, як може виглядати оновлений дитячий сад після капітальної реконструкції:

Як уже писав «Перший Запорізький», в цьому році в Запорізькій області, в селі Приазовське, в рамках реалізації національної програми «Велике будівництво» капітально відремонтували дитячий садок «Сонечко».

Раніше під Запоріжжям, в селищі Малокатеринівка, після капітального ремонту ще відкрили ясла-садок «Рукавичка».


Читайте також:

У Запоріжжі у Кривий бухті цілодобово збирають гігантські секції нового моста на Хортицю, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0