USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області Сили оборони знищили ворожий «Гіацинт-Б» з боєкомплектом та гаубицю «Д-30», – ФОТО

У Запорізькій області Сили оборони знищили ворожий «Гіацинт-Б» з боєкомплектом та гаубицю «Д-30», – ФОТО

У понеділок, 20 лютого, у Запорізькій області на березі Каховського водосховища поблизу окупованого Енергодара Сили оборони України знищили ворожу техніку, з якої російські загарбники обстрілювали мирне населення Нікопольського району.

Про це повідомляє «Медіа Центр Енергодар».

Зокрема, українські захисники ліквідували такі одиниці техніки, як «Гіацинт-Б» (причіпна гармата) з боєкомплектом та гаубиця «Д-30». Причому обидві — практично в один момент з різних боків від Енергодара. Також ураження зазнала жива сила противника.

«Вранці (20 лютого, – ред.) частина з вас знову спостерігала результативну роботу Сил оборони України. Від партизан отримали підтвердження про вогневе ураження живої сили і техніки окупантів на протилежному березі. Робота по виявленню та знищенню противника триває», – розповів голова Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко.

Як вже писав «Перший Запорізький», минулого разу «бавовна» біля окупованого Енергодара сталася 16 лютого.

Нагадаємо, російські окупанти традиційно ведуть обстріли Нікопольського району Дніпропетровської області з протилежного берега Дніпра – населених пунктів в околицях Запорізької АЕС. Такі атаки по мирним містам та селам росіяни здійснюють майже кожного дня – як вночі, так і вдень.

В окупованому Бердянську загострується гуманітарна криза: молодь покидає місто


Читайте також:

На окупованій території Запорізької області росіяни вилучають у населення українські паспорти

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0