USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області російські окупанти створюють «народне ополчення» та «добровольчі молодіжні дружини»

У Запорізькій області російські окупанти створюють «народне ополчення» та «добровольчі молодіжні дружини»

На захопленій території нашого регіону російська окупаційна адміністрація в межах підготовки до мобілізації почала формувати так зване «Народне ополчення Запорізької області».

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

До його складу, за легендою, нібито увійдуть добровольці, які будуть охороняти порядок на вулицях. Проте навіть зрадники не приховують, що в «народне ополчення» можуть вступати росіяни з усіх регіонів РФ.

«Створення таких «дружинників» має два дві мети. Створити ілюзію підтримки окупантів з боку місцевих після провалу ідеї з добровольчим батальйоном, вступ до якого місцеві проігнорували й він залишився існувати лише в пропагандистських відео, – повідомляють у Центрі національного спротиву. – Друга мета – сформувати перелік осіб для мобілізації, яку готують окупанти. Бо добровільна участь в «ополченні» є ознакою лояльності з боку учасника й, отже така людина перша підпадає під мобілізацію до лав ворожої армії».

Аналогічну операцію ворог вже проводив на захоплених землях Донецької та Луганської областей, де спочатку створили такі угруповання, а потім учасників першими мобілізували на фронт.

Крім того, російські окупанти анонсували створення на тимчасово захоплених землях Запорізької області «Добровольчої молодіжної дружини» в межах псевдогромадського руху «ЮгМолодой».

Добровольческие молодежные дружины

«Окупанти заявили, що юні дружинники мають надавати допомогу з охорони громадського порядку, взаємодіяти з поліцаями та окупантами. Фактично це мілітаристичне юнацьке угруповування в межах політики промивання мізки дітям, – повідомляють у Центрі національного спротиву. – Як і в ссср, створюються такі умови, що вступ до таких організацій є добровільно-примусовими й покликаний не лише залучити дітей до пропагандистських осередків, але й поділити між ними відповідальність за «службу».

Щоб не бачили переміщення техніки: у Запорізькій області рашисти забороняють мирним жителям виходити з будинків


Читайте також:

У Запорізькій області російська армія поповняє свої ряди непідготовленими строковиками з Південної Осетії

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0