USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області ревізори виявили у 8 дитячих таборах порушення в організації харчування

У Запорізькій області ревізори виявили у 8 дитячих таборах порушення в організації харчування

Про це повідомив сьогодні, 12 червня, на засіданні колегії ОДА начальник Головного управління Госпотребслужби в Запорізькій області Віктор Шершнев.

Як виявилося, представники “Госпотребслужби” до початку сезону встигли перевірити 25 літніх таборів їз 32, які були в планах. Вони проконтролювали, яким чином проводять організацію харчування, хто поставляє їжу, чи правильно транспортуються продукти харчування і як вони зберігаються на місцях. У восьми дитячих установах ревізори знайшли ряд порушень, виписали рекомендації і приходили з перевіркою ще по 2-3 рази.

Зокрема, проблеми були в організації харчування дітей в таборах “Факел” і “Факел – 2”, “Сонячний” в Бердянську “Лазурна веселка”, “Сонячний” в Якимівському районі та табір “Весна” в Бердянському районі. У таборі “Чайка” Кам’янко – Днеровского району відклали відкриття через те, що адміністрація не виправила порушення.

Також фахівці зібрали проби питної, морської і річкової води, грунту і піску, а таке перевірили санітарний стан територій таборів. За деякими пляжам також знайшли порушення.

– Два дитячі табори в ОТГ взагалі почали свою роботу з 27 травня без дозволу “Госпотребслужби”. Тобто останній дзвоник провели в п’ятницю, а в понеділок вже відкрив свою роботу табір. Ми проводили їх огляд вже по ходу роботи, що не відповідає нормам законодавства. Також взагалі не була проведена перевірка двох загальноосвітніх установ в Якимівці на базі яких працюють дитячі табори відпочинку денного перебування, – прокоментував Віктор Шершнев.

Співробітники ГСЧС заявили, що ряд таборів в Кирилівці та Бердянському районі не дотримуються вимог протипожежної безпеки та наражають дітей на небезпеку.

1

Мимоходом2019-06-12 22:48:49
Святое дело - обворовать детей!