USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області через спалах COVID-19 терміново розгорнули госпіталь для інфікованих

У Запорізькій області через спалах COVID-19 терміново розгорнули госпіталь для інфікованих

В одному з міст Запорізької області відкрили госпіталь для прийому хворих коронавірусом.

Про це повідомляють в Бердянському територіальному медичному об’єднанні.

Таке рішення пов’язано з рекордною добовою захворюваністю COVID-19 в курортному місті.

«У місті з таким несумлінним ставленням до наших рекомендацій є різке збільшення кількості хворих. Хочу підкреслити, що в лікарню потрапляють ті, у кого важкий перебіг хвороби. Значна частина інфікованих залишається на самоізоляції, лікується амбулаторно під наглядом медпрацівників первинної ланки. У зв’язку з цим нагальною стала потреба в розгортанні госпітального відділення для хворих COVID-19», – розповів директор Бердянського територіального медичного об’єднання Дмитро Єгоров.

Крім 40 ліжок, призначених для приймання інфікованих коронавірусів (20 дорослих і 20 дитячих) в інфекційному відділенні додатково розгорнули ще 100 ліжок. Підготовлено 17 апаратів штучної вентиляції легенів.

У госпіталь переведені 10 хворих, які перебували в інфекційному відділенні.

Нагадаємо, за минулу добу в Бердянську і районі коронавірус діагностували у 8 осіб (6 – у місті, 2 – у районі). Це найвищий показник за весь час епідемії в місті. Зростання захворюваності прямо пов’язане з порушенням карантинних рекомендацій.

Як уже писав «Перший Запорізький», станом на 16 липня в нашій області зафіксовано 642 лабораторно підтверджених випадків захворювання COVID-19. Серед них, в Бердянську – 37, у Бердянському районі – 2. В курортному місті госпіталізовано 10 хворих, 16 інфікованих лікуються амбулаторно. Серед інфікованих – 7 медичних працівників.

У Запоріжжі триває будівництво мостів через Дніпро: що зараз роблять турецькі підрядники, – ФОТОРЕПОРТАЖ


Читaйте тaкож:

В Заводському районі Запоріжжя вантажівка впала з 25-метрової висоти: водій загинув на місці

Отримуйте новини швидше з допомогою нaшого Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпорізький» у Instagram!

1

Шел мимо и сказал :2020-07-17 12:45:58
17 апаратів штучної вентиляції легенів - да неужели, а как же те десятки или сотни миллионов спиж..ных гривен из бюджета на коронавирус ? аж 17 аппаратов