USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області роботодавці заборгували своїм співробітникам 99 мільйонів гривень

У Запорізькій області роботодавці заборгували своїм співробітникам 99 мільйонів гривень

Про це стало відомо сьогодні, 31 липня, в ході засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.

У засіданні взяли участь представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області, керівники територій та підприємств.

– Не дивлячись на те, що загальна сума заборгованості із заробітної плати по області в червні збільшилася на 4,4 мільйона гривень або на 4,7% і становить 99,1 мільйон гривень, в порівнянні з початком цього року борги зменшилися на 91,2 мільйона гривень або на 47,9%. А це майже вдвічі. На жаль, невтішна ситуація з виплатою заробітної плати склалася в комунальній сфері, а також на підприємствах, що знаходяться в процедурах відновлення платоспроможності або визнання боржника банкрутом, – зазначив Едуард Гугнін.

Борги економічно активних підприємств у червні 2019 зросли на 4 мільйони гривень і склали 41,7 мільйона гривень.

Заборгованість на підприємствах, що знаходяться в процедурах відновлення платоспроможності або визнання боржника банкрутом, з початку року зросла на 5 мільйонів гривень або на 10,5%, і станом на початок місяця становила 53 мільйони гривень.

На підприємства приватної форми власності припадає 52,1 мільйона гривень або 52,6% від загальної суми боргів по області, комунальної власності – 7,2 мільйона гривень.

Ситуація з виплатою заробітної плати на економічно активних підприємствах комунальної форми власності погіршується. Борги в восьми структурних підрозділах КП «Облводоканал» з початку року зросли на 4,8 мільйона гривень або в п’ять разів і складають 5,9 мільйона гривень.

При цьому заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам бюджетної сфери відсутня, а ось борги в КП «Облводоканал», «Підприємство комунальної власності» міста Енергодар та КП «Чисте місто Приморськ».

2

Горожанин2019-07-31 17:59:33
Эдичка, так в Облводоканале податковий борг на 01.07.2019 рік становить 13273570 грн. А Вы решите проблемы с долгами, как подсказал Зеленский в Черкассах . Продайте элитные автомобили, на которых ездит начальство
Тарасик2019-07-31 17:40:03
Гуга вали с должности за Брылякой. Хватит шляться с Попочкой( ты знаешь о ком я говорю) по кабакам и барделям и тискать девочек за деликатніе места.