USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області з'явилася нова об'єднана територіальна громада

У Запорізькій області з'явилася нова об'єднана територіальна громада

Незабаром в Пологівському районі буде створена нова об’єднана територіальна громада. Про це повідомляють в прес-службі облдержадміністрації.

У ЗОДА надали висновок про відповідність Конституції і законам України проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад Федорівської, Новоселівської сільських рад Пологівського району Запорізької області в Федорівську сільську об’єднану територіальну громаду Пологівського району з адміністративним центром в селі Федорівка.

Як повідомили в Управлінні містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, це буде вже третя громада в Пологівському районі, і 56 – у Запорізькій області. Проекти рішень пройшли обов’язкове громадське обговорення та відповідають основним умовам добровільного об’єднання громад.

Федорівська сільська громада об’єдную в собі села Федорівка, Балочки, Бурлацьке, Золота Поляна, Красноселівка, Тернове, Хліборобне, Чкалове Федорівської сільської ради Пологівського району, сіл Новоселівка, Межиріч, Шевченка Новоселівської сільської ради Пологівського району.

0