USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області Amаzon планує інвестувати понад 11 мільярдів гривень в індустріальний парк

У Запорізькій області Amаzon планує інвестувати понад 11 мільярдів гривень в індустріальний парк

Компанія «Дайналайн холдинг лімітед», що представляє інтереси Amаzon, планує будівництво екотехнологічного парку «TECHIIA» – інфраструктурного об’єкта обробки даних в місті Енергодар Запорізької області.

На даний момент на території Центральної та Східної Європи є певна зацікавленість міжнародних загальновідомих інвесторів в розміщенні великих цифрових інфраструктурних вузлів і центрів обробки даних для збільшення присутності зазначених корпорацій і підконтрольних їм груп підприємств на території Європи і Близького Сходу.

Умовами для розміщення зазначених серверних майданчиків є наявність великих енергетичних потужностей, низька вартість електроенергії, інфраструктурні можливості і лояльні умови ведення бізнесу. Тому представники інвестора проаналізували можливість розміщення техно-парку на території України як найбільш привабливої ​​країни для реалізації проекту. А після проведення аналізу наявних потужностей і видів генерації електричної енергії, як оптимальний варіант була обрана можливість створення технологічного парку на території Запорізької області.

Найближчим часом Енергодар стане певним центром розвитку і впровадження сучасних технологій в Запорізькому регіоні. На сьогодні є позитивне рішення зі створення в Енергодарі надсучасного дата-центру.

Інвестори беруть на себе всі витрати, пов’язані з будівництвом проекту, а в самому будівництві будуть застосовуватися в основному матеріали українського виробництва. Планується, що прямі інвестиції протягом п’яти етапів реалізації проекту складуть 11,2 мільярда гривень.

Також буде створено близько 2000 легальних і високооплачуваних робочих місць. Власне сплата податків від діяльності підприємства складе понад мільярд гривень на рік. Крім того, реалізація проекту призведе до покращення інвестиційного клімату в Україні.

Індустріальний парк включає в себе 18 будівель: дата-центр (сховище даних), адміністративний центр, рендер, агрокомплекс і навіть вертолітний майданчик. Інвестори розглядають також можливість взяти в оренду ще одну ділянку по сусідству на 100 гектарів, оскільки першого їм не вистачить. У планах почати будівництво і запустити першу чергу проекту до кінця 2019 року.

2

Евген2019-07-08 08:21:12
Як такі наміри відповідають законодавству в частині забезпечення радіаційної та ядерної безпеки ? Вважаю,ця інформація,"вброс",яка мета?
Незнайка2019-07-07 20:02:33
Майнить биткоины будут?