USD: EUR:
... в Запорожье
В Запорізькій області з’явилась перша модульна лікарня: як вона виглядає, - ФОТО

В Запорізькій області з’явилась перша модульна лікарня: як вона виглядає, - ФОТО

В п’ятницю, 24 травня, відбулось урочисте відкриття першої модульної лікарні в Запорізькій області. Тут зможуть обслуговувати мешканців правобережної частини міста Запоріжжя, Широківської, Долинської та Біленьківської громад.

Про це повідомляють на сторінці Широківської територіальної громади.  

Нова модульна лікарня знаходиться на території Клініки «Сімейний лікар Широківської громади» і зможе приймати понад 100 тисяч людей, в тому числі внутрішньо переміщених осіб. Всім хто підпише декларацію з сімейним лікарем клініки, послуги за його направленням будуть надаватись безоплатно.

Нова лікарня устаткована 18 кабінетами медичних спеціалістів: функціональна діагностика (ЕКГ, ЕЕГ, УЗД тощо), лабораторні аналізи, кабінет терапевта, ЛОР, офтальмолог, гінеколог, хірург, маніпуляційний та консультаційний кабінети, фізіотерапія тощо.

«В Запорізькій області — це перша побудована лікарня такого типу, – кажуть в громаді. – Дякуємо уряду Німеччини, проєкту «Спеціальна програма підтримки України/EU4ResilientRegions» та GIZ Ukraine за підтримку нашої медицини у непрості для всієї України часи».

Понівечений головний корпус та зруйнований пологовий: чи планують відновлювати лікарню у Вільнянську


Читайте також:

У Запоріжжі та області майже 80 шкіл працюватимуть за змішаною формою навчання

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0