USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області поліція зупинила шахрайський кол-центр, у якому обкрадали банківські карти людей

У Запорізькій області поліція зупинила шахрайський кол-центр, у якому обкрадали банківські карти людей

На Запоріжжі правоохоронці припинили діяльність шахрайського кол-центру.

Про це повідомляють у обласному управлінні Національної поліції.

29 квітня у Мелітополі правоохоронці припинили роботу шахрайського кол-центру, який організував один із місцевих мешканців. Згідно ухвали слідчого судді, під час санкціонованого обшуку поліцейські виявили та вилучили 9 системних блоків,  моноблок, ноутбук, сервер, Wi-Fi-роутери, мобільні телефони, чорнові записи та різноманітні інструкції. 

За даними досудового розслідування, до «колективу» кол-центру входило шість чоловік, мешканці Мелітополі та Мелітопольського району. Зловмисники за допомогою комп’ютерної  техніки телефонували власникам банківських карток, представлялись працівниками банку та шляхом обману незаконно вмовляли їх перераховувати кошти на інші кредитні картки.

Наразі досудове розслідування продовжується, призначено проведення низки експертних досліджень. Після отримання результатів експертиз буде остаточно визначено  кваліфікацію для усіх підозрюваних в шахрайських діях та вирішено питання про повідомлення їм про підозру в злочині.

На Запоріжжі чоловік скоїв самогубство у готельному номері

У Запорізькій області за добу зафіксували лише 85 нових випадків COVID-19, щеплення зробили майже 27 тисяч жителів регіону.


Читайте також:

Пагорб на Хортиці біля музею запорозького козацтва зроблять доступним і безпечним для туристів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0