USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі поліцейські з охороною залізниці розкрадали вантажі на Придніпровській залізниці, – ФОТО

На Запоріжжі поліцейські з охороною залізниці розкрадали вантажі на Придніпровській залізниці, – ФОТО

На Запоріжжі затримали учасників злочинної організації, яка займалася розкраданням вантажів на Придніпровській залізниці.

Про це повідомляють у департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції.

На території області оперативники внутрішньої безпеки Нацполіції та СБУ викрили злочинну групу на розкраданні в особливо великих розмірах вугілля та іншого вантажу із потягів «Придніпровської залізниці». До кримінального бізнесу виявилися причетними співробітники поліції та воєнізованої охорони залізниці.

Злочинне угруповання, яке налагодило схему розкрадання вантажів на залізниці, потрапило у поле зору правоохоронців із липня 2020 року. До складу групи входили цивільні особи, співробітники воєнізованої охорони залізниці, а також сектору реагування патрульної поліції одного з відділень Бердянського районного відділу поліції.

Вантажі, переважна частина з яких – вугілля, викрадали за попередньо обумовленим планом та чітким розподілом ролей. Після зупинки потяга у зазначеному місці крадене вантажили на автомобілі. Як встановили правоохоронці, за один «наліт» зловмисники могли привласнити 100 тонн вугілля, завдаючи мільйонні збитки.

Щоби припинити діяльність злочинної організації, провели спільну спецоперацію. Із обшуками правоохоронці навідалися до Пологівського районного відділу поліції, відділу поліції у селищі міського типу Чернігівка та за адресами мешкання причетних поліцейських, одного з яких було звільнено зі служби у травні 2021 року за порушення дисципліни.

На теперішній час оголошено про підозру колишньому та діючому інспектору поліції  та п’яти цивільним особам, зокрема організатору групи. Тривають подальші слідчі дії з метою притягнення до відповідальності інших фігурантів злочину.

У Запоріжжі військовослужбовці займалися розкраданням майна зі складу військової частини, – ФОТО


Читайте також:

На Запоріжжі грабіжник вдарив правоохоронця та розбив вікно поліцейського авто, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0